Oczekiwania Zarządu

 igiel Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006, 15:59    Pytanie
Gram sobie Polskim Klubem w orange ekstraklasie.Zarząd i kibice chcą bym zajął bezpieczną pozycje w srodku tabeli.Zająłem 8 miejsce a oni mówią że są rozczarowani pozycją klubu w lidze.czemu tak jest ??

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006 16:39    #1
mozliwe, ze stalo sie tak, bo miales wyzsza pozycje w lidze i zmienily im sie oczekiwania, ale nie jestem pewny. wiem na pewno, ze czesto sie tak zdarza, ze jak zaczniesz gre np. Widzewem, to media beda prognozowac spadek, jesli zas po paru meczach bedziesz w pierwszej 3 to bedzie napisane, ze jestes "pretendentem do tytulu". ale czy tak jest z zarzadem i kibolami...

 m.j.katukow Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Moskwa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006 16:59    #2
Oczywiście że tak jest. Wystarczy, że odpowiedziałeś niewłaściwie mediom na pytanie o swoje szanse na tytuł i już się zmieniają oczekiwania zarządu i kibiców.

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2006 05:40    #3
Kuxon - nie jestem pewien czy "po paru meczach" ;] Jak grałem Bordeaux to dopiero po połowie sezonu miałem "pretendent do tytułu".

A dla mediów najlepiej jest się wypowiadać niejednoznacznie, tzn. zamiast "Nasza drużyna jest najlepsza i zdobędziemy tytuł" zaznaczyć "Jeśli piłkarze będą grali najlepiej jak umieją to mamy szanse zdobyć tytuł" (napewno nie jest tak słowo w słowo, ale zawarłem sens :D). Natomiast jeśli chodzi o miejsca spadkowe, to lepiej na morale zawodników wpływa ogłoszenie swej bezgranicznej wiary w drużynę, że spokojnie utrzyma się w lidze (a może nawet o coś powalczy).

 krwl Partyzant

Postów: 135
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2005
Skąd: Olsztyn/Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2006 08:04    #4
W ogole tez jest fajna sprawa z zainteresowaniem praca w innej druzynie i wplywem na opinie zarzadu i kibicow. Kiedys przez przypadek zaznaczylem zainteresowanie posada menadzera leggii, a gralem wtedy Korona(3 tytuly z rzedu) i momentalnie poparcie spadlo do zera. Innym razem grajac Fruth nacisnalem na zainteresowanie posada menadzera Shalke i zarzad i kibice miel nadzieje, ze sie zastanowie i nie odejde z klubu;)
Te gry;)

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2006 08:22    #5
@Grzechoo: z tym to akurat roznie bywa, grajac Slaskiem jeszcze bez latek i update'ow mialem na poczatku sezonu kandydat do spadku, ale gdy po kilku (5 moze 6) kolejkach prowadzilem z kompletem punktow, to juz bylem "kandydatem do awansu". w kazdym razie wiemy o co chodzi ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.