Odwoływanie się

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2012, 20:37    Pytanie
Witam. Gram już, któryś z kolei sezon i nigdy nie udało mi się jeszcze odwołać od czerwonej kartki [FM12]. Więc postanowiłem, że przejże forum zanim coś napisze i fakt znalazłem temat, ale z 2007 roku. Więc moje pytanie brzmi czy od 2007 roku się nic nie zmieniło. Czy po prostu ja mam takiego pecha, że nigdy nie udało mi się odwołać od czerwonej kartki?

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2012 20:40    #1
Czasem powinno się udać, gdy już podczas meczu w komentarzach pojawi się, że sędzia chyba pośpieszył się z tą czerwoną kartką, albo coś takiego... Mi jednak też nigdy taka sytuacja się nie zdarzyła.

Użytkownik uznał post za pomocny

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2012 22:00    #2
A mnie się jednak nigdy nie trafiło, żeby przyznano mi rację w odwołaniu. Nie wiem, może specyfika ligi (w Anglii i Francji panowie w czerni są raczej nie do podważenia) a może po prostu opcja bezużyteczna, jeśli nie grasz np w Polsce (gdzie kartki odwołują praktycznie co kolejkę, też nie wiem dlaczego). Zamiast pluć się z papierkami, wolę delikwentowi zabrać kaskę na 2 tyg - prawie do każdego trafia, że nie ma sensu kosić jak pajac, nawet jeśli gra z największym rywalem.

Użytkownik uznał post za pomocny

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2012 22:00    #3
Miałem chyba ze dwa razy taką sytuację reszta to same porażki. To zależy chyba od sytuacji i reakcji sędziego.

Użytkownik uznał post za pomocny

by dooomiiin

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2012 00:12    #4
Prowadzę mały klub w 2 lidze argentyńskiej i był mi potrzebny jeden zawodnik, który dostał czerwoną (brak zastępstwa na tej pozycji). Odwołanie przyniosło mi zawieszenie na 2 mecze.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.