Paris Saint-Germain

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012, 23:30    #1
Temat poświęcony wszystkiemu co związane z klubem ze stolicy Francji. PSG nigdy nie było francuską potęgą, zawsze ta drużyna była w cieniu takich ekip jak Olympique Lyon czy Marsylia. Ostatni sezon Ligue 1 pokazał jak silną ekipą może być PSG pod wodzą szejków. Teraz drużyna jeszcze bardziej się wzmocniła pozyskując takich zawodników jak Lavezzi, Ibrahimovic czy Thiago Silva. Niewątpliwym królem tegorocznego okna transferowego jest ekipa Carlo Ancelottiego. A szejkowie postawili twardą zasade - zwycięstwo w Ligue 1.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.08.2012, 23:31

.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 23:43    #2
Dawać, sezonowcy.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 23:52    #3
Robi(a właściwie już zrobiła) się z nich naprawdę solidna ekipa, szkoda tylko, że wszystko oparte jest na pieniądzach. Nie znają umiaru w tym kupowaniu, wydali ogromne pieniądze w tym okienku a chcą ponoć jeszcze Modricia kupić. Szejkom odbija całkowicie. Mam nadzieję, że przejadą sie na tym po raz kolejny i np taki Lyon czy Marsylia odbiorą im tytuł. To jest głupota co tam się dzieje, na szczęście nie tylko kasa gra ale też determinacja i chęci, bo taki MC odpadł i z LM i z LE mimo wielkich zakupów. Czekam na te zasady dotyczące wydatków co miały wejść.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 09:48    #4
[quote="Sh0cKeR"]Temat poświęcony wszystkiemu co związane z klubem ze stolicy Francji. [/quote]

Powinieneś napisać: "Temat poświęcony wszystkiemu co związane z katarskim klubem ze stolicy Francji."
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 09:53    #5
Ja tam nie jestem wielkim fanem PSG, ale co wam do tego czy mają hajs czy nie ;) ? Ich sprawa, jak chcą niech wydają pieniądze zobaczymy jak na tym wyjdą :).

 NotYet Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 10:11    #6
Jestem ciekaw co by było jakby do waszych ulubionych klubów wszedł ktoś z dużą ilością pieniędzy.
Co do PSG to fanem ich nie jestem.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 10:29    #7
Wtedy bym pisał, że jestem kibicem katarskiego/rosyjskiego/hinduskiego klubu :)
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 12:29    #8
A może to, że kasa kasą, szejk szejkiem, ale co się dzieje w Maladze? Awansowali do fazy grupowej LM, a piłkarze od miesięcy nie dostają pensji. Zabawka w rękach miliardera została rzucona w kąt. Za takie coś powinien dostać dożywotni zakaz bycia udziałowcem w jakimkolwiek klubie sportowym.

W ogóle to trzeba być nienormalnym. Kupują klub, pakują miliony w transfery i potem się wycofują? Ja razem, że dla nich miliony to jak dla zwykłych ludzi banknot o nominalne 100 zł. A PSG to zespół z tradycjami, najpopularniejszy klub we Francji od lat. Akurat tu nie ma się co czepiać, inwestor jest poważny. Oni wygrają LM w ciągu kilku lat, tylko po co Ancelotti? Rene Girard, świetny trener z Montpellier. Takich ludzi powinno się promować.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 13:12    #9
Hahahah :D. To widzę, że Malaga ładnie :D. Ciekawe jak to się będzie w FM'ie prezentować :D.

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 13:49    #10
Coś mi się zdaje że w PSG może być podobnie. Bogaci właściciele mogą przestać inwestować i po sprawie. Chociaż w Maladze takich piłkarzy jak w PSG nie ma. Za rok mistrzostwo będzie w ich rękach. :D
.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution