piarcki fm:/

 sebcio1 Młody aktywista

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2006, 10:14    Pytanie
ja nie rozumiem jak można kupować piraty lub sciągać z neta :/. wiem ze zaraz pojawią sie głosy a moja matka lub ojciec zarabiają najniższą krajową i takie tam to ja wam przedstawie mój przykład:D : moja matka zarabia 600 ileś tam złoty jest na wcześniejszej emeryturze mój ojciec ma kuroniówke i zarabia takze z 500 złoty :/ no widzicie jets to neiwiele ledwo łonczymy koniec z konćem ale jako fan fm specjalnie wyjechałem na wiśnie do roboty na wakacje i mam orginała. wiec nie rozumiem jak można powiedizec ze mnie nie stać na fm'a ?? jak cie nie stać to nie kopiuj tylko zbieraj kase myśle ze pzrez rok nazbierasz na fm'a i jescze na co tylko będizesz chciał

 Pogromca Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Strzelin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2006 10:32    #1
Ale zrozum, że dla niektórych są o wiele ważniejsze rzeczy niż komputer, niż FM, dlatego też wolą wydać tą stówkę w inny sposób. A że gra jest ogólnodostępna w internecie, to dlaczego miałoby się nie skorzystać i nie zdobyć jej za darmo, aby weekendowe wieczor spędzić bez nędznej nudy? Ja na przykład zastanawiam się nad kupnem orginała FM 07, ale jeszcze nie jestem pewien, bo ludzka istota chytrą jest ;).

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2006 11:09    #2
1.to nie forum a sufler
2. ja od 4 lat niekupuie piratów a fm mam zawsze orginalnego jak sie wyciąga orginał i wkłada do napędu to aż miło ;]

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2006 11:20    #3
Nie ma innej opcji niż oryginał. Piratom mówimy zdecydowane i stanowcze NIE.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.