Strona

Pierwsze wrażenia FM 2013 - dyskusja

 moldovan Partyzant

Postów: 122
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 16:25    #131
@Puchacz293 - będzie mógł grać na TWOIM steamie

@durrr1b - czyli najgorsze przede mną ? :D

 Kochanyclaudio7 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 18:16    #132
Mogę powiedzieć jedynie tyle : Dramat ... Mecze bez żadnej przyjemności gdyż wyniki są losowe i to strasznie.To co robisz w taktyce , ustawieniu czy tez komendy podczas meczu ,to nie ma żadnego wpływu na poczynania na boisku ,bo tych zmian po prostu nie widać.Podam prosty przykład : 4 mecze z rzędu bez zwycięstwa ,morale mam tragiczne ,a przyjeżdza Ruch walczący o mistrza i spokojnie wrzucam mu 3:0... Dodam jeszcze ,że na 4 kolejki przed końcem awans z 1 miejsca w 1 lidze zapewniła sobie Miedż Legnica ! W następnym sezonie ponoć o Ligę Mistrzów mają powalczyć... Żenada jednym słowem.

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 09.11.2012 o godz. 18:17

 Adam2189 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 18:34    #133
Co do tej wygranej 3-0 z ruchem to akurat żaden argument oceniający grę...Zwłaszcza biorąc od uwagę,że mówimy o naszej "wspaniałej lidze",gdzie każdy może wygrać w każdym i nie jest to żadną niespodzianką czy sensacją.......Ostatnio chociaż Jagiellonia grająca słabo nagle wygrywa z Lechem w Poznaniu.....Awans Miedzi Legnica też nie jest jakąś wielką sensacją...W Polsce wszystkie jest możliwe...Poziom jest niski i każdy może się szybko wybić.....Korona w jednym sezonie walczy o utrzymanie a w drugim o mistrza.....Także ocenienie po lidze polskiej raczej jest mało sensowne....

 kopacz Młody aktywista

Postów: 279
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2008
Skąd: żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 18:39    #134
Zakończyłem sezon klubem 2 ligowym i na początku miałem 100tys euro na plusie a teraz na koniec sezonu jestem 150tys euro ale na minusie :/ i finanse cały czas spadają, jak utrzymać ten klub bo zaraz zbankrutuje

 Adam2189 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 18:48    #135
Co do finansów to od lat uważam,że za mały wpływ mamy na nasz skarbczyk klubowy......Panowie z SI mogli by leciutko po-wzorować się na Fifie Manager pod tym względem......Ręczne podpisywanie umów sponsorskich,możliwość zaciągnięcia pożyczki z banku własnoręcznie,gra na giełdzie itp itd......Sposób jest wiele.....Tak jesteśmy ograniczeni jedynie to kwestii transferowych i przestrzegania budżetu na płace.....Najlepszym i jedynym pewnym sposobem na kasę jest po prostu sukces sportowy....Tyle,że często do owego sukcesu jest również potrzebna kasa....I kółko się zamyka...Nie każdy gra Manchesterem City gdzie kasy jest jak lodu niestety......

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.11.2012 o godz. 18:48

 czarny171717 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2012 17:31    #136
Choc konto na cm mam juz kilka lat to nie udzielam sie czesto, wypocinki na forum to nie dla mnie, do zmiany nastwienia zmusil mnie nie kto inny jak nasz kochany FM13 ktory odziwo jak wiekszosc doprowadza do omdlen i chceci naplucia w twarz tworcy silnika meczowego. Jestem fanem serii od ktoregos z CM, to takiego dna jak 13 nie widzialem, cale to dazenie do ultra relizmu mozna o dupe sobie roztrzaskac. Ubolewam, nigdy nie lubialem grac hegemonami futbolu wiec padlo na Wigan i nie dziwia mnie niuniknione porazki ale to frustracje wylewam na forum bo niedlugo strace narzeczona przez to ze chcodze wsciekly. Powody? Przypadkowosci i losowosci nie ma konca, wiekszosc opcji to absurd, od transferow po trening koncac na taktyce i wynikach w tle i zgadzam sie z kazdym slowem autora tego postu. Nie uwazam siebie za mega gracza i specjaliste ale mysle ze doswiadczenie do 2006 pozwala mi na twierdzenie ze pojecie mam i nigdy w zadnym fmie nie mialem praktycznie zadnego wplywu na los meczu. dziekuje ;p

 xkemalx Partyzant

Postów: 155
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2008
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2012 18:54    #137
Mam pytanie, gram Atletico i ściągnąłem do zespołu z wolnego Ałana Dzagoeva który jest Rosjaninem. Co zdziwiło mnie nie był on traktowany jako obcokrajowiec i mogłem do normalnie zgłosić do składu, czy jest coś o czym nie wiem, czy to błąd gry? :)

 mamut Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 09:44    #138
[quote="xkemalx"]Mam pytanie, gram Atletico i ściągnąłem do zespołu z wolnego Ałana Dzagoeva który jest Rosjaninem. Co zdziwiło mnie nie był on traktowany jako obcokrajowiec i mogłem do normalnie zgłosić do składu, czy jest coś o czym nie wiem, czy to błąd gry? :)[/quote]

W tej gównianej grze wszystko jest możliwe :) Grałem mecz z City i to co widziałem to masakra :D City każdy strzał na bramkę to gol u mnie wręcz odwrotnie. Tim Krul wyglądał jakby miał stwardnienie rozsiane...

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 10:24    #139
Rosyjscy zawodnicy są traktowani jakby Rosja była w Unii Europejskiej- Niedawno wyszła taka ustawa... Tak poza tym w tamtym roku marudziliście, że na jednej taktyce wygrywa się 3 mistrzostwa z rzędu(za łatwo brak realizmu), teraz problem bo nie można meczu wygrać! Tak źle i tak nie dobrze... Polska!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2012 o godz. 10:27

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 10:42    #140
Tylko teraz nie można wygrać meczu, bo grajki kopią się po czołach (a kopią się tak zamaszyście, że trafiają też kolegów). Wysunięta linia obrony, a oni stoją na 13 metrze przed bramką.
Bramkarze albo wyciągają wszystko, albo bawią się w dżentelmena i przepuszczają piłkę (bo to kobieta :D) przodem, wprost do bramki.
Napastnik rywali idzie sobie spokojnie, przez nikogo nie jest niepokojony, i tak idzie, i idzie, pięciu moich biega wokół niego jak indianie wokół ogniska, a on dalej idzie. Bramkarz się rzuca, a on mimo to idzie, i strzela do pustej bramki.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.11.2012 o godz. 10:46

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution