Początek gry - kondycja

 Malin Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2006
Skąd: Sokołów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006, 12:01    Pytanie
Niedawno zainstalowałem sobie FM'a i jak to zwykle bywa pojawił sie problem :D Moze (napewno??) będzie ktos mi w stanie pomóc :D

A wiec: Zaczynam grę....Trening o jakich parametrach ustawic aby zawodnicy byli dobrze przygotowani do sezonu?? Cos tam proboje robic, ale porownojąc punkty kondycji moich zawodników i sparingpartnerów doszedłem do wniosku ze cos musi byc nie tak....Za odpowiedz z góry dzieki.

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006 12:08    #1
1. PróbUje!, porównUjąc!!
2. Nie zawsze to zalezy od treningu ze kondycja na koniec meczu rozni sie od rywala. Jesli rywal przewaza, to Twoja druzyna musi wiecej biegac, a oni pykaja tylko pileczke.
Aby przygotowac odpowiednio pilkarzy do sezonu postaw na trening fizyczny, i wysokie, a nawet bardzo wysokie obciazenie.
Warto poczytac poradniki na tej stroni dotyczace treningu.

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2006 05:43    #2
Albo skorzystać z pomocy asystenta (jesli jest on na odpowiednio wysokim poziomie! Słabiakowi lepiej nie powierzać treningu). Ewentualnie skorzystać z gotowych reżimów (okres przygotowawczy).

Przed rozpoczęciem sezonu warto dać zawodnikom ok. 2 tygodni przerwy od meczy, wtedy kondycja wraca do 100%, a zawodnicy są wypoczęci przed rozgrywkami (ja tak robe).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution