Polecenia taktyczne przeciwko rywalowi

 Sewi Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2014, 23:53    #1
Witam.Wytlumaczylby mi ktos tutaj jakie polecenia ustawiac przeciwko jakim zawodnikom i w jakich sytuacjach?Tzn. kiedy pressing kiedy krycie zawsze/nigdy, kiedy agresywny odbior itd.

Dzieki:)

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 01:42    #2
Jest mnóstwo artykułów na ten temat. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. To naprawdę nie boli ;)

 Sewi Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 13:00    #3
Wpisalem i nie ma:)Skoro jest tak mnostwo to raczej powinienem cos znalezc.Zreszta artykul to tylko opinia jednej osoby mi zalezalo na radach paru osob na podstawie ich doswiadczen z gra.Twoja odpowiedz nie wniosla nic do tematu:)

 kijopek Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 14:07    #4
To ci pojechał hahahaha :p

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 14:51    #5
Uhahaha "twoja odpowiedź nie wniosła nic do tematu" , normalnie zabiłeś mnie tym komentarzem hahaha BRAVO :)

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 18:44    #6
Moja odpowiedź wniosła tyle, że uświadamia że ludzie naprawdę nie potrafią korzystać z wyszukiwarki...
Mimo to pozdrawiam ;)

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 22:00    #7
kilka przykładów:
- ścisłe krycie: warto dać na wolnych zawodników
- odbiór: jak zawodnik ma dużą agresję i niskie opanowanie, to daję agresywny odbiór - żółtko gwarantowane ;)
- pressing stosuję na każdego gracza - taki mój styl gry (ale warto szczególnie na tych, co są słabi technicznie i psychicznie: szczególnie decyzje, kreatywność, opanowanie)
- wymuszenie zagrania nogą: tu możesz zastosować "zasadę gorszej nogi" - szczególnie gdy gracz ma "tylko prawą" lub "tylko lewą", lub spróbować wymusić podania daną stroną, czy do danego zawodnika (najgorszego) któremu będzie Ci łatwo odebrać piłkę.
- przy skrzydłowych: jeśli zespół przeciwnika ma wolnego, ale dobrze główkującego napastnika, to lepiej, aby ich skrzydłowi musieli schodzić do środka (rzadziej będą dośrodkowywać). No i jak są szybcy, to nie rozpędzą się po skrzydełku. Jeśli mają szybkiego napastnika, to lepiej, aby skrzydłowi schodzili do boku, a nie zagrywali ze środka prostopadłe piłki.
Jest jeszcze sporo innych poleceń (choćby agresja na gracza, który jest kontuzjogenny itp.) , ale te są raczej podstawowe i tego się głównie trzymam.

 Sewi Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2014 22:33    #8
Bez urazy, rowniez pozdrawiam:) jacqb - dzieki za odpowiedz:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.