Strona

Polska Scena FM

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 22:30    #651
Trochę to komiczne ( mam bardzo chore poczucie humoru, co ;x). Cóż, jeżeli by dojść killerami do finału? Zastanawiam się nad tym, trochę szkoda czasu na 5 sezonów, czy tam ileś bez zabawy z gry. ;< * W OBLICZU WYZWANIA* z drugiej strony wczoraj koniec sesji, nastał czas wolności ;). Btw. teraz na RM ma wpływ szef RMu, nie Mahdiasz, więc w sumie on chyba będzie przyjmował zgłoszenia?

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 10:43    #652
Dzień dobry,

trochę odbiegnę od tematu, ale mam ważną informację w załączniku dla Was!

https://gyazo(...)851d1d95

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 17:45    #653
[quote="Maciejusz"]Dzień dobry,
trochę odbiegnę od tematu, ale mam ważną informację w załączniku dla Was!
https://gyazo(...)851d1d95[/quote]
To jest naprawdę dobra wiadomość :P Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :P
A wracając do meritum - sposób punktacji w Mistrzostwach jest naprawdę ciekawie skonstruowany. Troszkę mi zajęło zrozumienie go ale uważam, że Piotr Sebastian zrobił naprawdę świetną pracę. Bardzo mi się podoba docenianie pracy z mniejszymi klubami.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 17:51    #654
Punktacja ciekawa, na pewno oznacza więcej roboty dla szefa RM, ale mam wrażenie, że w RM będzie miało miejsce ciekawe zjawisko - gracz zaczyna w słabym klubie, podbija mu reputacje ( np. awansuje ligę wyżej) i zmienia klub na gorszy, żeby mu się opłacało. To może być dziwne. Nie zmienia to faktu, że jak będą liczone punkty za "każdy mecz", a nie za miejsce, to trochę ograniczy oszustwa moim zdaniem.
Co do wyżej wymienionego sposobu na rzuty rożne - jakoś mnie nie przekonuje, ale może ktoś sprawdzi?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.02.2016 o godz. 17:52

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 18:27    #655
[quote="SuperZiemniak"]Punktacja ciekawa, na pewno oznacza więcej roboty dla szefa RM, ale mam wrażenie, że w RM będzie miało miejsce ciekawe zjawisko - gracz zaczyna w słabym klubie, podbija mu reputacje ( np. awansuje ligę wyżej) i zmienia klub na gorszy, żeby mu się opłacało. To może być dziwne. Nie zmienia to faktu, że jak będą liczone punkty za "każdy mecz", a nie za miejsce, to trochę ograniczy oszustwa moim zdaniem.
Co do wyżej wymienionego sposobu na rzuty rożne - jakoś mnie nie przekonuje, ale może ktoś sprawdzi?[/quote]

I co z tego? Ty nie zagrasz, ja nie zagram i wielu innych przeciwnikow mahdiego a nie RM.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 18:29    #656
nawet jakbym mógł, to bym nie grał ;) jakoś nie bawi mnie takie coś, a potem wyjazd do Anglii.

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 19:11    #657
Ja jestem za cienki w FM-a by startować w zawodach :P No chyba, że dla samego startowania. Ale dla mnie to bez sensu :) Walczy się by wygrać :)
Zresztą, po co ja o tym dyskutuję, skoro nie mam prawa brać w tym udziału :D

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 19:25    #658
[quote="Brazzo"]Ja jestem za cienki w FM-a by startować w zawodach :P No chyba, że dla samego startowania. Ale dla mnie to bez sensu :) Walczy się by wygrać :)
Zresztą, po co ja o tym dyskutuję, skoro nie mam prawa brać w tym udziału :D[/quote]

Tego nigdy nie dowiesz się, jak dobry jesteś póki nie weźmiesz w czymkolwiek online udziału :)

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 19:35    #659
[quote="Maciejusz"][quote="Brazzo"]Ja jestem za cienki w FM-a by startować w zawodach :P No chyba, że dla samego startowania. Ale dla mnie to bez sensu :) Walczy się by wygrać :)
Zresztą, po co ja o tym dyskutuję, skoro nie mam prawa brać w tym udziału :D[/quote]

Tego nigdy nie dowiesz się, jak dobry jesteś póki nie weźmiesz w czymkolwiek online udziału :)[/quote]
Mam czasem problemy w grze bez żywych uczestników :P Wątpię, by był ze mnie solidny uczestnik rozgrywki :P Ale dzięki za zachętę, może podejmę chociaż próbę.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 19:54    #660
[quote="Brazzo"][quote="Maciejusz"][quote="Brazzo"]Ja jestem za cienki w FM-a by startować w zawodach :P No chyba, że dla samego startowania. Ale dla mnie to bez sensu :) Walczy się by wygrać :)
Zresztą, po co ja o tym dyskutuję, skoro nie mam prawa brać w tym udziału :D[/quote]

Tego nigdy nie dowiesz się, jak dobry jesteś póki nie weźmiesz w czymkolwiek online udziału :)[/quote]
Mam czasem problemy w grze bez żywych uczestników :P Wątpię, by był ze mnie solidny uczestnik rozgrywki :P Ale dzięki za zachętę, może podejmę chociaż próbę.[/quote]

Każdemu w offline zdarzają się problemy :P

Zapraszam, jak będzie jakiś draft na rev :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.