Poważne braki kondycyjne

 MICHAŁ Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.03.2006
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2005, 22:09    Pytanie
jestem dość zawansowanym graczem lubie wwyzwania prowadziłem wiele zespołów ale w sw Essen 2 liga niemiecka natkołem się na problem mianowicie
wszyscy moi zawodnicy maja dopisek poważne braki kondycyjne co jest tego przyczyną ktoś mi pomoże??

 mideros Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2005 14:23    #10
Na powazne braki kondycyjne najlepszym sposoem jest granie duzej ilosci sparingow. A co do komisarycznego to poprostu zmniejsz wydatki na place i sprzedaj wszystkich niepotrzebnych zawodnikow.

SimpsoN Proletariat

0
18.08.2005 19:05    #11
sorki wodzu ale nazywasz siebie "starym wyjadaczem" i dziwisz sie ze po 3 tygodniowej przerwie bez rozgrywania meczow masz braki kondycyjne??
Tak jak napisal mideros - jak jest dluzsza przerwa w rozgrywkach (tzn wiecej niz 2 tygodnie) to organizujesz sparingi, najlepiej robic je czesto i przy okazji dac sie ogrywac rezerwowym.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.