Poziom paska wiadomości - pytanie

POMOŻEMY Proletariat

0
07.04.2006, 17:36    Pytanie
Witam,

Mam pytanie odności opcji Poziom paska wiadomościm w ustawieniach.
Jaką opcję tutaj najlepiej wybrać i co poszczególne opcje oznaczają ? :
- wyłączony,
- tylko globalne,
- kontynetalne i powyżej, regionalne i powyżej,
- lokalne i powyżej.

Z góry dzięki za pomoc.

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2006 03:40    #1
Chodzi o wiadomości wyświetlane na dolnym pasku. Wybierasz ich ważność. Jak np. grasz jakimś 4 ligowcem wybierasz lokalne, jak Wisłą to krajowe, jak Chelsea to możesz np. kontynentalne.

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2006 05:19    #2
Ja bym powiedzial, ze zaznaczasz to co Cie interesuje. Czyli jesli chcesz zeby Ci sie wyswietlaly informacje nt. samych rozgrywek globalnych, to zaznaczasz druga opcje. A jesli chcesz miec wzystko od A do Z to lokalne i powyzej. To czym i z kim sie gra jest raczej mniej istotne :-). Wszystko zalezy od tego, jakie informacje Cie interesuja. Ja osobiscie to wylaczam, bo nie siedze bezczynnie przed FMem szukajac czegos co mnie zainteresuje (pasek), tylko ciezko pracuje dla dobra klubu :-). Wiec nie mam czasu na zabawe w zerkanie na wyswietlajace sie info.

Post pomocny

POMOŻEMY Proletariat

0
08.04.2006 05:34    #3
Dzięki za pomoc - mam jeszcze jedno pytanie - czy ta opcja to są wiadomości które wyświetlają się w pasku zadań podczas przetwarzania meczy, czy chodzi w tej opcji o to jakie wiadomości mają do mnie przychodzisz poprzez "e-mail", tak jak np. wiadomości od zarządu.

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2006 06:24    #4
I to i to z tego co pamiętam ;)

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

POMOŻEMY Proletariat

0
08.04.2006 06:34    #5
Dzięki wszystkim za pomoc.

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2006 05:55    #6
Wiadomosci dotyczace Twojego klubu zawsze beda do Ciebie przychodzily...taka mam nadzieje :-).

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.