Problem z grą po 2. sezonie

cudak Proletariat

0
09.03.2006, 16:28    Pytanie
Witam :-)
Mam pytanie, a mianowicie chodzi mi o to, ze jak wlacze sobie to wszystko jest oki, tzn. gram :-)), ale to nie trwa za dlugo bo tylko dokladnie 2 sezony, a jak chcem wejsc do 3 sezonu to niestety, ale gra nie odpowiada :-(((
Z niecierpliwoscia czekam na pomoc

cudak Proletariat

0
09.03.2006 16:42    #1
Niestety ale nie pomoglo ;(((

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2006 16:47    #2
Co rozumiesz przez wejść do 3 sezonu? I w jaki sposób nie odpowiada, po prostu zaiwesza się?

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

cudak Proletariat

0
09.03.2006 16:54    #3
Hmm... chodzi o to ze jak koncze 2 sezon tzn. rozegralem juz wszystkie mecze ligowe to powinienem kliknac "kontynuacja" i jak klikam tez przycisk to gra sie zawiesza tzn. nic sie nie dzieje moze trzeba poczekac ale jak nacisne CRTL+ALT+DEL to w menadzerze zadan pokazuje brak odpowiedzi :(((

Post pomocny

cudak Proletariat

0
09.03.2006 17:00    #4
i mam jeszcze jeden problem odnosnie patcha 6.0.3 pokazuje mu sciezke czyli podaje FM.exe, ale po pewnym czasie tzn. cos tam robi robi, az w pewnym momencie wyskakuje blad:

"ERROR CREATING UPDATE FILE
E:GRYFOOTBAL MANAGER 2006FM.exe
ERROR 0X00000020 - proces nie moze uzyskac dostepu do pliku poniewaz jest on uzywany przez inny proces"

Nie wiem o co chodzi :((

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2006 17:28    #5
A wyłączonego masz FM'a? (to do drugiego problemu)
A co się dzieje jak pojedziesz na wakacje? Gra też wisi?

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2006 17:48    #6
No, to dosyc wazne pytanie :> Przy instalacji patcha FM ma byc wYlaczony :>

Post pomocny

cudak Proletariat

0
09.03.2006 23:40    #7
:-)
Tak mam wylaczonego FM :-))
Tak na przyszlosc to nie jestem jakims laikiem jesli chodzi o te sprawy po prostu probowalem swoich sil i nie udalo mi sie wiec zasiegam porady u Was
Wiec prosze nie zadawajcie takich prostych pytan :-)))
Sorry jesli kogos urazilem ;-)))Rozumiem sam uczestnicze w nie jednym forum i wiem jakie pytanie moga byc zadawane

Pozdrawiam i nadal czekam na POMOC

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006 12:44    #8
To trudniejsze pytanie - masz oryginalna gre ? :>

Post pomocny

cudak Proletariat

0
10.03.2006 13:19    #9
I tu wlasnie jest ten problem :-(((

Ale mi sie wydaje ze to nie o to chodzi, jeszcze dokladnie nie wiem, ale caly czas walcze z tym jak sie uda to napisze :-))

Pozdrawiam

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.