Problem z wczytaniem save

 marz2 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.12.2010
Skąd: Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012, 00:05    Pytanie
Siemanko. Gram OKS Olsztyn. Wstawiałem nawet sreeny z gry do swojej kariery na tej stronie fajnie gra szła szybki awans i w ogóle aż tu nagle jakiegoś dnia klikam wczytaj i ....crash dumps. To mój pierwszy crash no może drugi w FM 12 ;/ Nie mam pojęcia co to może być. Nie było żadnych problemów aż to tej pory. Inne save mogę normalnie wczytać. Jeżeli ktoś wie co to może być i jak sobie z tym poradzić, proszę o pomoc.

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 09:13    #1
Używałeś FMRTE lub czgoś innego? Bo to strasznie rozwala save.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 12:23    #2
To nie prze FMRTE bo gdyby prze FMRTE to by tego nie robili. Byc moze przy wlaczonym sejvie, albo podczas zapisu wylaczyl ci sie komp albo co? Bo raz tak mialem to tez wczytac juz nie moglem, usun folder crash dumps z moich dokumentow i zobacz czy wtedy zadziala

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 16:41    #3
Pomóc może również defragmentacja dysku.
meglio fascista che frocio

 KN0w Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2010
Skąd: GNo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 19:22    #4
Witam.

Zapisałem wczoraj grę, dzisiaj podczas wczytywanie FM wychodzi do Windowsa i pokazuje dobrze znany komunikat "Runtime error...". Inne zapisane gry działają. Pełna reinstalacja wraz z rejestrem, wyrzucanie dodatków (mam tylko facepack + uaktualnienie by bartekr), wyrzucenie i instalacja nowego visual c++ redistributable nie pomagają. Co ciekawe, zainstalowałem grę na komputerze brata i save działa. Przeszedłem na urlopie kilka dni, zapisałem i przeniosłem z powrotem do mojego PC - nadal nie działa. Co mogę zrobić poza formatem mojego dysku?

Save jest dla mnie bardzo cenny (aktualnie 1. miejsce w grupie LM Lechem - wygrane z Barcą, wcześniej wygrana LE). Przeszukałem forum i żadne znalezione porady nie zadziałały. Oryginał, bez używania FMRTE.

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2012 23:41    #5
dolaczam sie do pytania: rowniez zalezy mi na save
(L)

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2012 10:24    #6
Gram Widzewem, mam już 2019 rok. Wczoraj zapisałem grę przed wyłączeniem kompa, dzisiaj chcę odpalić save, a tu nagle wyskakuje mi komunikat (w FM, nie wywala do Windowsa) : `Gra nie została wczytana`. Inne save mogę wczytać. Nie ma żadnego Crash'a w folderze ... POMOCY :<

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.