Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 szynaBKS Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 12:32    #1390
ja teraz miałem bardzo równy mecz z koroną ale jest zwycięstwo 1:0 po bramce kovela ale na razie 2 miejsce bo bełchatów ma lepszy bilans

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 12:34    #1391
z korona 3:1 wygrałem a potem z Legia 1:1 :) ... narazie nie mam czym sie chwalic bo nic nie osiagnąłem ciekawego wiec jeszcze trzeba poczekac na sukcesy :) mam nadzieje ze przyjda kiedys ! :D

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 17:12    #1392
Hehe oczywiście że gram na nasze polskie zł :P No jest tak że gram na jednej grze trzema drużynami, no ale przecież to nie jest żadne oszustwo ... Prawie zawsze robię tak że gram przynajmniej dwoma drużynami na jednym sejwie ale zazwyczaj z różnych lig ... A Sportingiem to się tak szczęśliwie ułożyło że przejąłem ich jako beniaminka II ligi i awansowałem do I. Teraz wszystko na to wskazuje, że spadnę z hukiem do II .... Las Palmas też mi nie idzie tak różowo - znowu wyszedłem z grupy z Pucharu UEFA, lecz tym razem zostałem wyeliminowany przez Lens - znowu pechowo, 1:0 u siebie i na wyjeździe 1:3 ... Bełchatowem natomiast wszedłem do LM gdzie byłem z Milanem, CSKA Moskwa i Basel. Zająłem 3 miejsce a w Pucharze UEFA nie pozostawiła mi złudzeń Chievo Verona i odpadłem. Tytułu też raczej nie nadrobię awięc mam mały kryzys :/

Rokfor - w sumie to jeszcze nigdy nie grałem 3 ligą hiszpańską więc na pewno wkrótce spróbuję :) Ostatnio coś polubiłem tą ligę hiszpańską na tyle, że nie wgrałem w ogóle swojej ulubionej ligi niemieckiej :D I teraz gra jest szybsza ... A Salamanca to też ciekawa drużyna w sumie lubie drużyny o takich fajnych nazwach albo z fajnych rejonów - Salamanca, Tenerife, Las Palmas, Numancia :) Mój kumpel grał Numancią i w pierwszym sezonie awansował, miał w skłdazie m.in. Lopeza, Guardiolę i Tsiartasa (też go miałem w Las Palmas ale nie wymiatał, a wsławił się tym że w jednym sezonie "zdobył" trzy czerwon ekartki).

Kyczy - no w sumie są na to warunki :) Sam się nie spodziewałem że tak daleko zajdę i że tak szybko mi to pójdzie ... Polecam grać przedsezonowe sparingi (tylko u siebie) - dużo kasy to daje i kup sobie ALEXA FERNANDEZA z Toledo bodajże - wymiata! Za darmo możesz sobie też kogoś kupić i lukaj jak jakiś klub ma zarządy komisaryczne albo wywalają z klubu dobrych zawodników :) Ja w ten sposób pozyskałem wielu ciekawych graczy :)

Screeny z sejwami dam wieczorem bo mam kłopoty z comanderem :/

 Karpin Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1754
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2006
Skąd: Koluszki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 17:15    #1393
Po pierwsze, jak można kupić za darmo xD a po drugie po co Ci comander do screenów ??

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 17:26    #1394
No a co nie można kupić za darmo, z wolnego transferu?? Co to za dziwne pytanie :P

Bo wrzucam pliki na swój serwer za pomocą comandera

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 18:23    #1395
Karpin miał na mysli to ze nie mozna kupic za darmo bo jak cos kupujesz to logiczne ze płacisz nie ? wiec za darmo mozna dostac i wziąść , rozumiesz juz ? ;> troche techniki słownej i niektórzy sie gubią :P

 Carrot Młody aktywista

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2007
Skąd: Lublin / Chicago
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 18:27    #1396
za darmo to sie bierze Fenix, a nie kupuje :D tak dla scislosci :D

 Mensah Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2007
Skąd: Petersburg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 19:49    #1397
http://img25(...)dop3.png
Zawodnik któy strzelił 11 bramek ma 16 lat to był jego drugi mecz w rezerach :D Do mnie przyszedł przed obecnym sezonem.....boje sie pomyslec co bedzie dalej ;]

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 19:53    #1398
łoł łoł łoł łoł nieźle ! xD 11 brameczek ! ... co bedzie dalej ? moze drugi Omar Andrade ? ;>

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 20:06    #1399
No ja rozumiem że to tak dziwnie brzmi no ale przecież się mówi np. za ile kupiłeś? - za darmo itd ale niech Wam będzie

Hehe Omara Andrade mam w Bełchatowie i koleś wymiata najlepszy strzelec drużyny teraz kupiłem jeszcze Dawida Janczyka na pomocy mam dobrych Selera i Gonzaleza a w obronie niezwykle utalentowanego Karola Olszewskiego z Lecha i Enakarhire. Szkoda że Nowotny odszedł ale i tak mało grał :D

Mensah jak się ten gracz WABI hehe

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution