Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 MiShA Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2006 10:00    #370
Mam wielka prosbe czy Dobrzy gracze Football manager moga mi przeslac swoje zapisane gry na adres Z gory dziek i:D

 MiShA Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2006 10:01    #371
Oczywiscie Manager 2006:D

 wrocman Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2006 14:31    #372
do obserwator: nie nie gram widac zapomnialem napiasac... brakuje ofensywnego pomocnika ...

 Zibenek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2006 15:49    #373
Era możesz mi nie wieżyć ale tak jak mówisz - miałem wielu polaków i tylko 5 spoza polski (2 rumunów , ekwadorczyk , chilijczyk i francuza ). Gudowicz jest ogromnym talentem a pytlarz sie u mnie nie sprawdził. Super po 7 sezonach są także fabio a fenomenalnym napastnikiem na skale światową którego sprzedałem za 7,5 mln jest Konrad Nowak z jagielloni

 MT(L) Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: a
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2006 18:49    #374
ja teraz zmieniłem ustawienie legii na 4-3-3 cz jak ktoś woj 4-3-21 ze skrzydłowymi schodzącymi do ataku. Prosze poradźcie mi dobrego bramkarza z UE. Mam Koprivca Gostomskiego i Muche ale oni często puszczają szmaty.
Nowym ustawieniem idzie mi super wygrałem 2 - 1 z realem na wyjeździe

 wrocman Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2006 06:40    #375
zapomnialem dodac ze ten wynik to jest z FM 2005 (sezon 2006/2007) -3 sezon mojej gry -

Zawodnicy który byli za darmo:
- Tudor Igor
- Maduro
- Cole Joel
- Altintop Hamit
- Ponte Robson
a za reszte zapłaciłem łacznie: okolo 30 mln... po sezonie sprzedalem Barreto za 50 mln. euro do Realu Madryt...
Doszlem do sezonu 2013/2014 i mi sie gra znudzila... budzet 150 mln, na place 2,5 mln... itd.

 era Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2006
Skąd: Strzelce Kraj.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2006 11:00    #376
mischa ty chyba masz cos nie teges z glowa ! przeciez taki save wazy 150 mb wiec sie mozna zesrac a nie na maila wyslac

 RBC Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 09:18    #377
hehe era... święta racja... hehe :D

 mistrzart Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 10:17    #378
a ja gram finishparkietem w FM'a 06, wreszcie w sezonie 09/00 wygralem lige, wczesniej absolutna dominacja wisly krakow, wygrali 6 czy 7 razy lige pod rzad, to samo z PP, moze moje osiagi nie sa duze, ale klub jest bogaty, teraz wreszcie zdobylem mistrza i P. uefa :D stawiam na sprowadzanie zawodnikow za male pieniadze a sprzedawanie ich za miliony, przez co sie extra wzbogacilem, co do sukcesow do awans do 1 ligi ( przez baraze w 1 sezonie), pozniej 2 vicemistrzostwa,1 trzecie miesjce, wygrana w uefa i raz polfinal, i przegrana w PP, teraz cos o transferach ( ceny w euro): sprzedalem Ihenacho za 5 mln do sparty praga,czarnieckiego michala za 7 mln do arsenalu,przemyslawa kuliga do wisly za 4,2 mln, daniela jumicia do AZ za 3,2 mln, krzystofa filipka za 2,3 do jagielloni, tomasza kotwice do wisly za 2,6 mln + paru innym zawodnikow ze wplyw z transferow wyniosl 31,5 MLN a wartosc kupionych zawodnikow 2,5 MLN , moze osiagniecia nie sa wielkie ale kazdy kto podjal sie menadzerki w finishparkiecie wie, ze to maly klubik i ma strasznie malo pieniedzy, aa i pochwale sie trenerami :D ( majdan, brzeczek, czerwiec, jorg stiel, czereszewski,tomasz klos, + kilku zagranicznych :D)
tu macie aktualny sklad ( polecam jana koprivca - extra mlody bramkarz i tani )
http://img39(...)otm9.jpg
tak dla jasnosci gojko kacar - reprezentant serbi i czarnogory
claude parfait ngom a djam - rep. kamerunu
castillo - rep. kolumbii
viler, writzl,koprivec - rep. slowenii
quinonez- rep. ekwadoru
rojas-rep paragwaju
ajanowvic - rep bosni
diakate- rep wybrzeza kosci sloniowej
stephanovs - rep łotwy
a tu na potwierdzenie:
http://img41(...)dpv7.jpg
szkoda tylko ze kazdy zawodnik jaki sie u mnie wybije chce odrazu odejsc bo twierdzi ze juz wszystko w klubie osiagnal :/ no i musze sprzedawac na sile :/
to na tyle, pozdro dal tych co chcialo im sie to czytac

 RBC Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 10:54    #379
i to się chwali mistrzart !! :)
Ja gram Podbeskidziem w 1 sezonie awans z 2 miejsca... mam 3 sezon (w 2 sezonie 5 miejsce + puchar polski)
gram w Uefie... wygrałem w dwumeczu z Honvedem 4:0, i (uwaga) fiorentiną 6:4
http://img30(...)2bw7.png

juz w grupowej wygrałem z Lens 3:2, przegrałem z Panathinaikosem 0:3 i Bremą 1:3... jeszcze mam wyjzad do Bukaresztu z Dinamem... (ale mój 1 bramkarz ma 4-7 miechów :/ )
więc może byc lipa....

------------------------------
Dla mnie śmieszni są Ci co kupują te talenciki z neta (guarin, gioda itp.), korzystają z tych wszytskich programików... i się chwalą jacy to oni są dobrzy... tacy to dopiero są żałośni... :P ... juz nie mówiąc o save / load

Pozdro dla grających FAIR... :)

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.