Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 stanley Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2006 20:30    #610
Moj rekord :)

 SyZtem Przodownik pracy

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2006 23:58    #611
stanley ale rekord...

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006 01:03    #612
Stanley,
jak zrobiles ze grasz na skinie goal i dziala ci normalnie szybkosc meczow? [tak przypuszczam, bo nie sadze ze gralbys na tej super-wolnej]
Jeżeli tak to napisz do tego doszedles...

 Kees Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006 01:13    #613
Może gra trybem "tylko komentarz".

 stanley Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006 09:44    #614
SyZtem - Jesli dla Ciebie to jest nic to zamknij jape i nie komentuj tego, co inni pisza. Na drzewo !
obserwator - Z niczym sie nie bawilem, nic nie majsterkowalem. U kogos na screen'ie zobaczylem tego skina, bardzo mi sie spodobal wiec poprosilem zeby mi dal link. Sciagnalem, wrzucilem i wszystko dziala.
Kees - Nie, gram trybem "najciekawsze sytuacje".

 stanley Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006 09:45    #615
Dokladnie to sie nazywa "kluczowe".

 tuptus Młody aktywista

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2006
Skąd: Białogard
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006 10:02    #616
Stanleyu, bądź trochę bardziej otwarty na krytykę, bo daleko nie zajedziesz. A ten rekord to faktycznie nic specjalnego...

 stanley Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006 10:12    #617
A czemu na krytyke ? Czym sobie na nia zasluzylem ? Dla mnie to jest rekordem, a dla innych nie. O czym to swiadczy ? Absolutnie o niczym bo kazdy czlowiek jest inny i to co mnie moze zadowalac, innych moze draznic. W zwiazku z czym jesli dla Ciebie/Was moj rekord jest niczym to poprostu nie wypowiadajcie sie na jego temat, a nie mi tu sapiecie, ze to nic wielkiego. Widzialem, jak ktos wklei screen'a, gdzie jakis zawodnik byl 6 razy z rzedu krolem strzelcow. Wiec dlaczego ja nie moge tego zrobic ? Postuluje o myslenie...

 SyZtem Przodownik pracy

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006 10:21    #618
stanley: Osiągnij coś małym zespołem, a nie sie podniecasz, że grasz Realem i masz króla strzelców, mój 9-letni brat gra aktualnie Man Utd i wygrał 3x pod rząd LM, króla strzelców też ma co sezon, gra na taxie 4-4-2 Diamond Normal nic w niej nie zmienial, więc grać takim klubem to nawet dziecko potrafi, dlatego nie ma czym tu sie podniecać

obserwator: Pisałem już kiedyś, Goal jest coś zrąbane, musisz włączyć sobie np. Flexiona, ustawić prędkość jaką lubisz, zmieniasz wtedy na Goala i masz ustawioną prędkość na najmniejszą, ale w rzecztwistości masz dobrą. Pamiętaj, żeby nic nie zmieniać

 stanley Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006 10:32    #619
SyZtem - A czemu mam osiagnac cos zespolem ze slabszej ligi i pozniej dopiero sie tym chwalic ? No ja jestem lepszy od innych czy co ? Nie naleze do utalentowanych manager'ow i zdobycie jakiegokolwiek trofeum sprawia mi satysfakcje. A Ty od razu wyjezdzasz z tekstem, ze Twoj brat bla bla bla. CH*J MNIE TO GENERALNIE OBCHODZI CO TWOJ BRAT ZDOBYWA. To tak jak w nauce... jedni ucza sie lepiej, a inni gorzej wiec na drzewo !

A nas nie obchodzą Twoje sprośne myśli, bye. - dop. Speed

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.