przegrana po prowadzeniu?

 Ivan880826 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2012, 22:16    #1
Siema,
czy macie może en sam problem co ja?
jakimkolwiek gram zespołem to w przynajmniej połowie !! (bez przesady naprawdę powyżej 50 % meczy) zdarza się że po prowadzeniu do 60 minuty 1:0, 2:0 a nawet 3:0 przegrywam mecz. Zawsze przegrywam jedna bramką.... Nie wiem czy to mój błąd czy co? Próbowałem różnych taktyk... nie bardzo wiem co robić... mam oryginalną wersję 13.2.1. Też to macie?

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2012 22:34    #2
Ja mam tak, ze przegrywam do połowy: 0:1/2/3 i wygrywam :D
Za to jak ja wygrywam 1:0 to potrafię przegrać 3:1... różnie to bywa.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2012 23:19    #3
Zdarzają się wielkie come backi ale bez przesady żeby w 50% meczy prowadząc 2-3:0 do przerwy przegrywać co 2 mecz. Pewnie wynikiem tego są złe rozmowy motywacyjne i błędne zalecenia taktyczne po przerwie. Jak grasz ofensywnie i masz już dobry wynik to spróbuj nie szarżować przez cały mecz tylko po tej 60-70 minucie skupić się na utrzymaniu wyniku poprzez panowanie na boisku, zmniejszenie tempa gry, utrzymaniu przy piłce. Możesz zdjąć jakiegoś ofensywnego zawodnika, a wprowadzić defensywnego pomocnika do wprowadzenia większego panowania w środku pola. Ustaw grę na czas. Wyłącz kontrataki, żeby zawodnicy pochopnie nie pchali się z piłka do przodu tylko spokojnie ja rozegrali od tyłu. Jeśli masz wolnych obrońców to możesz, a nawet powinieneś cofnąć linie obrony. Stosując te rozwiązania powinno być lepiej. Pozdro.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.12.2012 o godz. 23:20

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.