przypisywanie Numerów.

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006, 15:07    Pytanie
1.Dlaczego w lidze polskiej w FMie ( nie wiem jak jest w innych ) moge zgłośić numery zawodnikom tylko do 25?
W rzeczywistośći np. Branko Radovanovic z Wisły Kraków ma numer 33, a w grze niektórzy piłkarze mają pozmyślane numery.
2. Sporo piłkarzy ma inne pozycje niż w rzeczywistośći, ale czy osoba która robiła Polską bazę danych nie wiedziała, że Paweł Golański ( reprezentant naszego kraju ) gra na pozycji prawego obrońcy??? Kto to był? Zapewne jakiś dzieciak 12sto letni :/

 Novator Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2006
Skąd: Pabianice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 15:27    #1
Mnie wkurza to ze Dzikija i Hajto w moim ukochanym ŁKSie są przystrosowani do gry na prawej stronie,a Mariusz Magiera jest stoperem mimo że zawsze gra na lewej stronie.
I wogóle z tymi numerami też mnie trosze denerwuje:( ale najważniejsze że gra już jest

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:25    #2
nie wiem oco ci chodzi u mnie numery w 1 lidze dzialaja

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:31    #3
obserwator:
Ad.1 bug, poprawiony w patchu będzie
Ad.2 update też będzie, ale polska liga znów jest odpieprzona jak diabli...
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 vietti Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Rawa Mazowiecka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 20:36    #4
W innych ligach nie ma problemu z numerami.
http://www.vietti.aq.pl/ - Grafika komputerowa

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 21:38    #5
ja gram Górnikiem Polkowice, zaczalem jako bezrobotny, a Panathinaikos jakos mnie nie chcial :)

Nie mam najmniejszych problemow z numerami zawodnikow. Nie mam tez problemu z kartkami !! O czym pisali inni, jest drobny problem z kontuzjami, ale opanowalem sie z treningiem silowym (aerobik mam na sredni, a sila na lekki) i od trzech meczow nie zauwazylem zadnej kontuzji. Owszem w meczach towarzyskich przed sezonem kontuzje byly co mecz. Wydaje mi sie ze to nie jest jednak bug, trzeba popracowac nad treningiem po prostu ! A.... na poczatku myslalem ze wystawiam recznik w bramce, ale jednak nie, to byl brak w taktyce defensywnej. W trzech kolejnych meczach wygralem do zera, wiec nikt mi nie powie ze bramkarze to tez Bug

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 18:50    #6
bug o ktorym jeszcze nikt nie pisal to to ze gdy dostaje sie czerwone kartki w towarzyskich meczach to musza palzowac w lidze (wiem ze w anglii tak jest ale napewno nie u nas)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.