Przyszłe problemy finansowe

 alltim3r Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2013, 20:43    #1
Mam dość nietypowy problem jednak jest on dla mnie kluczowy w rozgrywce.
Chce zacząć grę jednym z klubów Championship lecz martwią mnie prognozy finansowe na zakończenie sezonu.

Przykład:

- Blackburn Rovers wydaje gigantyczne pieniądze na pensje i stan konta po sezonie ma wynosić ok. -6mln E, przy tym, że startujemy z niespełna 20mln E na koncie. Straty są więc bardzo duże.
- Nott Forrest. Grając tym klubem pół roku konto klubu również uszczuplało się bardzo szybko. Nie przekroczyłem budżetu płac, transfery były bardzo skromne, transfery nie pochłonęły dużo pieniędzy

Mam obawy o to, że po awansie do Premiership mogę nie dostać żadnych pieniędzy na transfery i płynność finansowa może być zagrożona, pojawią się pożyczki itp.

Stąd moje pytanie: czy po awansie zespoły do PL otrzymujemy duży zastrzyk gotówki lub też czy kluby te, ze swoimi bogatymi właścicielami nie będą miały problemów z finansami bo dostaną od włodarzy zastrzyk dolarów?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2013 21:00    #2
na pewno jesli awansujesz dostaniesz duzy zastrzyk gotowki za prawa do transmisji meczow. poza tym posprzedawaj tych, ktorzy obciazaja twoj budzet a nie graja jakiejs znaczacej roli w druzynie

 alltim3r Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2013 21:21    #3
Dziwi mnie zbilansowanie budżetu płac w Black bo wartość klubu jest taka sama jak Leeds, a wypłaty prawie dwa razy większe.
Tak samo nie rozumiem czemu jeśli w Nott nie zrobiłem prawie żadnych transferów, nie zbliżam się do granicy budżetu płac to mam ciągłe straty, a największymi wydatkami są płace

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2013 21:54    #4
co klub to inne rozlozenie wydatkow i dochodow, troche by bylo dziwnie jakby kazdy klub dzialal tak samo :) musisz sie przystosowac do sytuacji danego klubu. poza tym czy szejkowie przypadkiem nie maja nottingham? jesli tak to wielce prawdopodobne, ze cie beda wspierac wlasna kasa, no ale nie gralem nimi wiec to sa tylko moje domysly

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2013 21:53    #5
po awansie od razu z bomby dostaje się coś koło 100mln zł w rozłożeniu na cały sezon za transmisje TV :)
także letko

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.