Pytania odnośnie taktyki oraz treningu w FM14 Classic

 elsiete92 Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2013, 11:19    #1
Witam! Mam kilka pytań dotyczących tej sfery gry w Classicu z 14stki. Dodam, że jestem zmuszony korzystać z Classic Mode, ponieważ mam słaby sprzęt.

1. Pytanie odnośnie opanowania taktyki, mianowicie jeszcze w 13stce pamiętam, że był pasek z informacją o opanowaniu danej taktyki, tutaj takiego czegoś nie ma, czy to oznacza, że taktyka zostaję przyswojona zaraz po jej ułożeniu czy po prostu trzeba jakiegoś nieokreślonego czasu? Nie ma także treningu meczowego, czyżby jest to aż takie uproszczenie, że nie trzeba się w ogóle martwić o tę część gry i można zmieniać taktykę co mecz, czy może taktyka zostaje przyswojona po kilku meczach? Jak to jest dokładnie bo nie daje mi to spokoju, straszna lipa jak dla mnie..

2. Drugie pytanie związane z treningiem, nawiązując jeszcze do pierwszego pytania zauważyłem, że nie ma treningu meczowego, więc zostaje sam trening ogólny. W 13stce zaczynając od pre sezonu zaczynałem od treningu kondycyjnego, później martwiłem się o opanowanie taktyki, zgranie itd.. Jak jest tutaj, bo widzę kolejne uproszczenie, jeśli zaznaczę opcję by to asystent odpowiadał za trening to już nic mnie nie obchodzi i mój asystent dobiera odpowiednio trening kondycyjny, taktyczny itd. czy po prostu trenuje to co zaznaczyłem? Jaki w ogóle ma wpływ trening w Classicu na mecze bo także jakoś tego nie czuję..

Jednym słowem straszny jest ten tryb, ponieważ nie lubię mieć tak małej kontroli ale lepsze to niż nic :) Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.