Rekrutacja do U18

 Adasadas Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012, 20:18    #1
Może mi ktoś wyjaśnić co muszę kliknąć, żeby ktoś z moich współpracowników zajmował się rekrutacją juniorów?
Będę bardzo wdzięczny, bo jakoś nie widzę odpowiedniej opcji, a po kilku sezonach się połapałem, że nie mam żadnego juniora (lepiej późno niż wcale)...

 bochniak Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2008
Skąd: Bochnia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 20:26    #2
Kiedy przedstawiają ci kandydatów na juniorów masz opcję zatrudnienia tychże kandydatów do zespołu juniorskiego, lub zlecasz to asystentowi by podpisał z tymi rokującymi na przyszłość

 Adasadas Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 20:28    #3
Pytanie dotyczy właśnie tego gdzie jest ta opcja zlecenia rekrutacji asystentowi. W FMie 2012 wyglądało to inaczej; w 2013 wiem tylko jak się dostać do zadań współpracowników, ale nie potrafię tam zidentyfikować czegoś co by za to odpowiadało.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.11.2012 o godz. 20:29

 bochniak Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2008
Skąd: Bochnia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 20:30    #4
to jeśli chodzi o eFeMa 13 to nie pomogę, zbieram na niego kasę :D

PS. mogłeś lepiej spozycjonować swój wpis na forum

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.