Strona

Reprezentacja Polski

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 22:49    #161
Cudu nie było;d.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 22:55    #162
Należało nam się zwycięstwo. Śmiało mogę powiedzieć, że sędzia nas z niego okradł i powinien zmienić profesję (przynajmniej ten liniowy). Szkoda.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 10:00    #163
[quote="Tobi18"]Należało nam się zwycięstwo. Śmiało mogę powiedzieć, że sędzia nas z niego okradł i powinien zmienić profesję (przynajmniej ten liniowy). Szkoda.[/quote]

Nie było spalonego...niestety.

 kazio Partyzant

Postów: 0
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 10:03    #164
nie bylo ale coz jak zawsze

 kazio Partyzant

Postów: 0
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 10:06    #165
Miałeś nadzieje że oni wygrają jak się nie wykorzystuje tylu sytuacji to trudno o wygraną

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 10:21    #166
Było słabo, słabo i jeszcze raz słabo! Piłkarze zrobili to samo co chwilę wcześniej koszykarze z Gruzją czy Czechami.. a nawet gorzej. Ta Czarnogóra była przeraźliwie słaba. Bez Jovetica i Vucinica, który zszedł z boiska jeszcze w 1 połowie. Jak można było tego nie wygrać?! I nie ma co zrzucać winy na sędziego bo mieliśmy całą 2 połowę na to żeby strzelić 2-3 bramki. Dlatego mamy wynik jaki mamy..

Trener Fornalik to kolejny trener, który nie bardzo potrafi wpłynąć na mentalność naszych piłkarzy. Przegrywamy mecze w głowach, tracimy bramki jako pierwsi chociaż zakładamy przeciwnikom hokejowy zamek, w rezultacie nie potrafimy odwrócić losów spotkania. Wierzę, że ten skład byłby w stanie zdemolować Czarnogórców pod warunkiem, że ktoś odpowiednio zadbałby o motywację zawodników.

Ja osobiście chciałbym z tego miejsca Panu Fornalikowi już podziękować. :dead:

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 10:26    #167
niech Fornalik dogra eliminacje do konca a pozniej sie zobaczy. ja jestem przeciwnikiem czestej rotacji szkoleniowcow, uwazam ze powinnismy dac wiecej czasu, niemniej jednak rozumiem chec zwolnienia Fornalika, nie jestem jego zwolennikiem. niech nowy trener bedzie mial umowe na np. 3 lata i nie zwlaniac go do tego czasu, zakladajac oczywiscie, ze bedzie to ktos z pomyslem na kadre.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 10:52    #168
Fornalik prowadzi kadrę jakiś rok i nie dość że nic nie poprawił, to jesteśmy jeszcze gorsi niż w momencie, gdy nas obejmował. Nim szybciej przyjdzie nowy selekcjoner, tym więcej będzie miał czasu na zbudowanie czegoś. Jak dla mnie Smuda>Fornalik.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 11:12    #169
no dobrze, ale teraz bedzie jakis nowy "super" trener, porobi zmiany, pokombinuje i tak na koncu bedzie gral tymi samymi zawodnikami, nie do ruszenia (sic!) Lewandowski i takie tam. znowu minie rok, moze dwa, przegrane eliminacje i krzyk i placz. I nowy trener, porobi zmiany, pokombinuje i ta na koncu bedzie gral tymi samymi zawodnikami (;P),(..), przegrane eliminacje i krzyk i placz. I nowy trener, probi zmiany (...). endless. Trzeba sie w koncu zdecydowac i potrzymac trenera dluzej, niech popracuje, niech powalczy, niech stworzy swoja wlasna, autorska wizje.

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 12:25    #170
Zmiana trenera nic nie da jeżeli nie mamy piłkarzy i nie ma kto grac. Lewandowski strzela w Borussi bo ma kto mu podać, w reprezentacji nie strzela bo nie am z kim grac. Całę nasze, zajebiste trio z Broussi nie wyniesie Polski na szczyt. Jakieś talenty piłkarskie jak to ktoś napisał na innym forum? gdzie my mamy jakieś talenty? XD Mówię teraz w pełni szczerze, cieszę się że nie awansujemy na Mundial bob yła by tylko kompromitacja i nic więcej. Trzeba mierzyc siły an zamiary, a w takim przypadku dla nas awans jak wygranie euro/mundialu bo dalej jesteśmy chłopcem do bicia. ;) Najlepiej przestać kibicować,mieć na nich wywalone bo nic się nie zmieni w kwestii reprezentacji. :/

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.