Reputacja

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2013, 08:35    #1
Witam,zacząłem grać Wisłą Kraków,moja początkowa reputacja to 5750,przez dwa sezony zdobyłem 2 mistrzostwa,doszedłem do 1/4 ligi europejskiej,oraz wyszedłem z grupy ligi mistrzów z 1 miejsca,gdzie potem uległem atletico madryt.Na chwile obecną moja reputacja to 5802.Powiedzcie mi czy w tej grze tak ciężko się zdobywa punkty reputacji? czy coś z moją grą jest nie tak że tak mało rośnie.Proszę jeśli to nie kłopot abyście jeszcze napisali od czego rośnie owa reputacja,bo mozłiwe że od innych aspektów niż zdobyte puchary,a od czegoś innego z góry dziękuję.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2013 10:11    #2
Polska liga ma słabą reputacje, więc nawet jak wygrasz ją 10 albo i więcej razy z rzędu to i tak nic nie da. Jedyny sposób na podwyższenie reputacji polskiego klubu to sukces w turnieju z wysoką reputacją czyli europejskie puchary. Nawet samo zajście dość wysoko w drabince niewiele daje. Liczy się przede wszystkim zwycięstwo. Więc mimo mniejszej kasy najlepiej zacząć od walki o Ligę Europejską. Oczywiście dostajemy się tam poprzez 3 miejsce w grupie LM. Dzięki temu sukcesowi chcą do nas dołączyć co raz lepsi gracze i wtedy możemy dopiero działać w LM.

 Blagooo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2013 15:37    #3
Lub postaraj się o repreentacje Polski :)

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2013 15:47    #4
Ok,a idąc dalej tropem reputacji.Jeśli zaistnieje się w europie polskim klubem to jest szansa że też przybędzie punktów ekstraklasie,wzrośnie reputacja ligi,a co za tym idzie,polskie kluby będą miały lepszą renomę?

apropo reprezentacji? to co miałeś na myśli? chodziło Ci o to, że mając w klubie zawodników grających aktualnie w polskiej reprezentacji, podniesie mi to reputacje klubu?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2013 18:06    #5
Nie, chodzilo - zapewne - o to, ze grając reprezentacją wygrasz mundial lub euro i z tego bedziesz mial pkt

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2013 09:34    #6
Ponawiam pytanie:czy jeśli reputacja polskiej ekstraklasy wzrośnie to także wzrośnie ilość otrzymywanych punktów za zdobycie pp i mistrzostwa?

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2013 10:12    #7
Powiem Ci tak. Mimo wygrania 4xLM polskim klubem ekstraklasa ma u mnie tylko 3 gwiazdki reputacji i jest na 10 miejscu w rankingu rozgrywek europejskich. A jeśli chodzi o rozstawienie klubów do LM to mistrz polski awansuje bezpośrednio do grupy, a zespół z drugiego miejsca gra w ostatnie rundzie eliminacji. Po prostu jeden kopciuszek z Polski, który się wybije nie jest w stanie podnieść reputacji całej ligi. Polskie zespoły prowadzone przez komputer też by musiały coś wygrywać co jest raczej niemożliwe. Więc odpowiedź brzmi NIE, bo po prostu reputacja ekstraklasy i pp nie wzrośnie znacząco. No może jedynie jakby ktoś grał z 50 sezonów i ze 20 razy wygrał LM...

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2013 14:27    #8
A ja się tutaj z Wami nie mogę zgodzić, grałem Zagłębiem Lubin i w pierwszym sezonie byłem na 2 miejscu, więc grałem w LE, doszedłem do 1/16 i odpadłem, w następnym sezonie LM do 1/8 i odpadłem i miałem reputację ŚWIATOWĄ(a zaczynałem z krajową) także, to nie chodzi o to która liga czy jaka liga. Nie wiem o co ale na pewno nie to jaka liga... Niestety nie mogę tego udowodnić, bo save mi się skopał i screenów nie mam jak zrobić. Ale autentycznie tak było.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.04.2013 o godz. 14:28

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2013 16:18    #9
up@
Chyba nie czytasz ze zrozumieniem o czym jest dyskusja ;) My swoje, Ty swoje.

My mówimy o reputacji ligi, a Ty o managera. Co ma piernik do wiatraka? :)

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2013 17:14    #10
Zobacz o co było pytanie, pytanie było o menago, bo menago początkową reputację(jeżeli jest krajowa) ma taką. Więc nie mów mi, że nie wiem o czym piszę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.