Roger

:) Proletariat

0
06.08.2006, 09:30    Pytanie
Gram Legia Warszawa i mam w swoim skladzie wypozyczonego Rogera z opcja pierwokupu za 300 tys skaldam lecz gdy dochodzi do kontraktu on zawsze odmawia poniewaz sadzie ze przejscie do Polskiego klubu byloby niewlasciwym krokiem :/ wlasnie awansowalem z grupy LM i on nadal nie chce do mnie przejsc co mam zrobic abo przeszedl ?? :) help me !!

 MT(L) Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: a
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2006 18:53    #10
Doszlem do 1/4 LM i dalej nie chcial przejs. Kupilem po sezonie lewo skrzydlowego z Brazyli (lepszego od Rogera) i tez nie chcial przejsc. No to pol roku przed koncem wypożycznia powrocil do bylego klubu.

Post pomocny

 Massey20 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2006 20:50    #11
Ja gram Legią na uaktualnieniu 6.0.2 i Roger kosztuje 1,5 miliona a Legią wymiatam:)

Post pomocny

 MichałACM Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2006 20:54    #12
Ja gram (L)egia... Porada dla ":)". Ja mialem podobny problem. Jednak jezeli bedzie Ci bardzo dobrze szlo, to Roger zaliczy Ciebie (managera) do swoich ulubiencow. Sprobuj wyslac oferte pod sam koniec wypozyczenia. Najlepiej tak okolo 3 dni wczesniej, zeby po zaakceptowaniu oferty przez klub byl juz w Brazylii. Ja tak zrobilem i zgodzil sie. Po powrocie chyba doszedl do wniosku ze (L)egia jest lepsza od brazylijskich przedmiesc. Pozdrawiam

Post pomocny

Legia Warszawa, to nasza duma i sława!

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2006 21:51    #13
Za duzo rzucania miesem, temacik zamykam...

Post pomocny

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.