Rozmiar bazy danych.

 walassios Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012, 23:39    #1
Witam.

Chcialem miec duzy dostep do zawodnikow czyli pełna europa, ameryka płd. oraz afryka lecz jest to ponad 220k zawodnikow. Niestety moj i3 2100 wyziewa ducha i granie kilku dni = ok10min. Tzn oczekiwanie pomiedzy przelaczeniem dnia = >3min. Ogolnie koniec koncow - optymalna baza dla mojego sprzetu to ~100k zawodnikow.

Jaki macie sprzet i z jaka baza danych gracie? Zamierzam zrobic sobie upgrade do i5 lub i7 ale przed tym chcialbym oszacowac zyski takiego upgrade.

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 00:32    #2
Jedno pytanie. Ile posiadasz pamięci RAM? Ogólnie rzecz biorąc to i5/i7 + 6 lub 8gb ramu + dysk ssd jako bonus i otrzymujesz potężną maszyne której nie będzie straszna żadna ilość zawodników w bazie :) Oczywiście dysk ssd to jeszcze spory koszt, ale warto nawet zastanowić się nad jego kupnem w przyszłości, gdyż daje niesamowitego kopa nawet starszym komputerom. W działaniu FM różnica między hdd a ssd jest kolosalna.

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 08:11    #3
Ja mam- Porcesor- Intel Core Dou 3.5 Ghz, 4gb ramu- taktowania 960Mhz. Wczytałem 49 lig z 26 państw i sezon grałem średnio po 19 godzin.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.