Rzuty wolne

 Aparatus Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2014, 15:42    #1
Witam

Mam pytanie odnośnie rzutów wolnych bezpośrednich, otóż gram drugi sezon , mam w składzie zawodników mających całkiem wysokie umiejętności rzuty wolne na pozimie 14-15 pkt. i przez ten czas jeszcze nie zdobyłem żadnej bramki z rzutów wolnych. Mimo że okazji było naprawdę sporo. Czy przy wyborze zawodnika do wykonywania rzutów wolnych powienienem zwracać uwagę na jakieś inne parametry ( parametry a nie ulubione zagrania, bo mam ludzi ktorzy bija mocne rzuty wolne i takie rzeczy ale to nic nie pomoga ) oprócz samych rzutów wolnych aby poprawić ich wykonanie ? ( teraz wyglądają te strzały koszmarnie )

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2014 16:14    #2
Strzały z dystansu, technika, decyzje, nie zaszkodzą podania, dośrodkowania, kreatywność, błyskotliwość i opanowanie, gdyby jednak wykonawca nie zawsze miał strzelać na bramkę =) No i ulubione zagrania, o których wspominasz, związane z rzutami wolnymi - np. bije silne rzuty wolne, strzela z dystansu z rzutów wolnych, podkręca piłkę. Zwracaj też uwagę na preferowaną nogę zawodnika wykonującego wolne z lewej i prawej strony boiska, jeśli Twoi egzekutorzy mają zdobywać bramki z wolnych, omijając ten aspekt, można im mocno utrudnić zadanie =) Atrybut 14-15 to dużo, ale znowu nie tak wybitnie. Choć strzelenie kilku bramek z wolnych przez naszego zawodnika w ciągu sezonu to chyba pozostawać będzie w tej grze nieosiągalnym marzeniem =)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.01.2014 o godz. 16:17

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2014 16:43    #3
[quote="stefan1984"]Strzały z dystansu, technika, decyzje, nie zaszkodzą podania, dośrodkowania, kreatywność, błyskotliwość i opanowanie, gdyby jednak wykonawca nie zawsze miał strzelać na bramkę =) No i ulubione zagrania, o których wspominasz, związane z rzutami wolnymi - np. bije silne rzuty wolne, strzela z dystansu z rzutów wolnych, podkręca piłkę. Zwracaj też uwagę na preferowaną nogę zawodnika wykonującego wolne z lewej i prawej strony boiska, jeśli Twoi egzekutorzy mają zdobywać bramki z wolnych, omijając ten aspekt, można im mocno utrudnić zadanie =) Atrybut 14-15 to dużo, ale znowu nie tak wybitnie. Choć strzelenie kilku bramek z wolnych przez naszego zawodnika w ciągu sezonu to chyba pozostawać będzie w tej grze nieosiągalnym marzeniem =)[/quote]
Nieosiągalne marzenie? Ja zauważyłem, że większość z wykonywanych rzutów wolnych to pewna bramka :D Gdy widzę, że drużyna przeciwnika lub w ostateczności moja dochodzi do strzału z rzutu wolnego, w 90% przypadków zdobywa bramkę. Sytuacja ta prezentuje się u mnie jeszcze lepiej niż z bramkami po rzutach rożnych, gdyż tych jest zdecydowanie mniej.
.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution