Scoutowanie piłkarzy

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2016, 01:16    Pytanie
Drodzy gracze,

Jakiś czas temu, podjąłem decyzję, że kupię sobie, a co, managera opatrzonego numerem 17. W 16 nie grałem, nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem, kupowałem co roku kolejne wersje. Jednak, tak, zawsze musi być ten pierwszy raz. Pozwólcie, że poproszę Was o małą pomoc, o małe podpowiedzi. Przechodzę do sedna.

Otwieram sobie zakładkę scouting na lewym bocznym menu, trafiam na ekran "wszyscy znani piłkarze". Wszystko okej, praktycznie żadnych zmian. Odnajduję się, lecz coś mi nie pasuje. Umiejętności zawodników wyświetlają się w konkretnym przedziale liczbowym. Domyślam się, że to takie wprowadzenie realizmu do gry, co mnie cieszy, choć czasu na grę praktycznie nie mam, ale co tam, przynajmniej próbuję.

Moje pytanie brzmi - w jaki sposób najszybciej dostać, przynajmniej, wszystkie odkryte atrybuty piłkarza? Wystarczy tylko "karta informacyjna"? W poprzednich Fm-ach, w chwili, kiedy nie widziałem wszystkich atrybutów, wystarczyło wysłać scouta po "kartę informacyjną" zawodnika i moim oczom ukazywały się wszystkie parametry gracza. Teraz, ten "magiczny" sposób zawodzi.

Co trzeba wykonać, aby jak najszybciej mieć odkryte, lub co najmniej mieć niektóre zasłonięte, natomiast bez przedziału atrybuty? Wiadomo, najlepiej takiego piłkarza ściągnąć do siebie, jednakże jak chciałbym zastanowić się, czy rzeczywiście pasuje do klubu, który objąłem, to w jaki sposób poradzić sobie z tą kwestią? Jakieś rady? Wskazówki mile widziane.

Dzięki.

 Sidorf Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2009
Skąd: Tuszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2016 03:32    #1
Nie mam najnowszego FMa, ale w poprzednich, oprócz samej karty, była jeszcze możliwość obserwacji przez 1/2/3 mecze. Spróbuj tego.

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2016 11:19    #2
Teraz przy samym kliknięciu obserwacji na np. 3 mecze automatycznie odsłania się kilka atrybutów. Zrób na jak najkrótszy okres czasu obserwację. Uważaj tylko, bo jak zrobisz na ilość meczy, a ten piłkarz nie wejdzie na boisko, to nie odblokują/pokażą się wszystkie umiejętności zawodnika.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2016 o godz. 11:20

 wiecu Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2016 13:23    #3
najszybciej jest zacząć nową karierę z zaznaczoną opcją "odsłaniaj atrybuty zawodników" :)

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2016 15:43    #4
Właśnie tego chce uniknąć, jeśli chodzi o aktywowanie tej opcji "odsłaniaj...."

 eloszka Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2010
Skąd: sggsg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 10:09    #5
Podbijam temat. Biorę graczy na testy, w FM09 przychodzili na testy atrybuty sie odsłaniały, tutaj dalej są tak jak wcześniej. I pytanie czy z biegiem okresu testów atrybuty się odsłaniają czy jak?

 Eternal09 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 10:23    #6
Z 17-tką póki co się wstrzymałem do finalnego patcha (albo przynajmniej do Świąt BN), ale w 16-tce z biegiem czasu odkrywały się.

 eloszka Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2010
Skąd: sggsg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 10:52    #7
O dzięki, czyli w razie co najlepiej "wciskać" grajkowi 4 tygodniowe testy, czy np. 2 tygodnie starczą do pełni wiedzy?

 Eternal09 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 11:00    #8
Ja dawałem na 4 tygodnie, a jak się odkryły i uznałem, że słaby to opcja zakończ testy i pa pa :-)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution