Skład

 (L)egionista Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2005
Skąd: DÄ?browa G??rnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2005, 22:52    Pytanie
Dlaczego grając na przykład Zagłębiem Sosnowiec jest tak , że bierze sie raport o zespole i pisze ze z takim skladem mozemy powalczyc o awans do ekstraklasy , a gdy sie dokupi na przyklad dwoch pomocnikow pisze ze druzyna musi byc wzmocniona zeby miec szanse na awans ? :/

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2005 13:29    #1
T nie zalezy od asystenta. Gram druzyna, ktora w II lidze polskiej ma juz na polmetku 20 punktow nad reszta stawki, na zadnej pozycji zaden asystent nie wykazal mi w pierwszej jedenastce zawodnika ponizej 3 gwiazdek. Mialem poczatkowo strasznie cienkiego asystenta, ktory informowal mnie tylko, ze druzyna musi byc wzmocniona, zeby zalapac sie na gorna polowke tabeli. Ciekawe, ze rownoczesnie w ekranie informacji o klubie mam non stop zapis "kandydat do awnasu". Pomyslalem, ze gosc jest tak cienki, ze nie wie co mowi. Wiec sprowadzilem do klubu asystenta z wysokim wspolczynnikiem prowadzenia zespolu, rozpoznawania potencjalu i umiejetnosci gracza. Kilka innych atrybutow tez mial wysokich, ale wedlug mnie nie byly one istotne jesli chodzi o kierowanie zespolem i ocene jego mozliwosci. Niestety po wejsciu w ekran raportu oczom mym ukazal sie znajomy tekst...ze musze wzmocnic druzyne. Mam dwie rownorzedne jedenastki, ktorymi gram wymiennie, czyli stosuje rotacje zeby sie nie przemeczali i nie plakali, ze nie graja. Wiec kwestia zaplecza tez jest na dobrym poziomie. Podsumowujac pewnie jednak BUG.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.