Sprawdzanie potencjału(no editor) FM08

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2011, 10:08    Pytanie
Witam. Mam pytanie, jak sprawdzić potencjał zawodnika, ale nie uruchamiając edytora i w najmniejszym stopniu nie ingerując w baze danych czy stabilność gry. Chcę grać uczciwie. Ale poprostu muszę sprawdzić pewnego zawodnika, bo nie da mi to spokoju. Jest jakiś "delikatny" i bezpieczny sposób? I czy PA jest zależne od wyboru ligi z kraju gdzie gra dany zawodnik. Z góry dzięki za pomoc. Każdemu bezinteresownie dzielącego się doświadczeniem, oczywiście wielkie dzięki i sog

 Kazimir Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2011 14:48    #1
Bez uzycia edytora to chyba tylko raporty scoutów (pisemne relacje i gwiazdki). Wartosci liczbowej PA nie zobaczysz w grze.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2011 15:46    #2
Moim zdaniem jak włączysz edytor i sprawdzisz PA, to gdzie tu jakieś oszukiwanie? No chyba, że masz słabą wolę i za bardzo będzie Cię kusić :P
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 09:06    #3
no chyba jednak PA nie są podane w liczbach w grze by zwiększyć jej realistyczność - w rzeczywistości by poznać potencjał zawodnika też trzeba go poprostu obserwować. Moim zdaniem, ciągłe sprawdzanie atrybutów w edytorze, niszczy zabawe i ingeruje w "realistyczność" gry;p;p. I chyba jednak nie będę sprawdzał PA, zdaje się na swój managerski nos, i narazie to działa. Nawet posprowadzalem pilkarzy ktorych później widziałem tutaj w talentach z wysokim PA :) czego wcześniej nie widziałem. I to sprawia prawdziwą satysfakcję. in my opinion edit: bo znajdywanie potencjalnych mocnych zawodników, pasujących profilem fizycznym do systemu gry, czy danej roli to jeden z najważniejszych i podstawowych elementów tej gry......

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.02.2011 o godz. 09:09

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 09:50    #4
No ja wiem, ale pisałeś że chcesz sprawdzić, to stwierdziłem że jedynie edytorem można to zrobić. Poza tym w zasadzie różnica czy gracz ma PA 170 czy 200 nie jest wielka, bo i tak jest to świetny talent warty sprowadzenia.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 10:14    #5
tylko pytanie czy ten zawodnik nie ma PA juz osiągniętego i nie zrobi wogóle postępów. No ale takie życie.

a pytałem, bo było mi dane gdzieś kiedyś obić się tu o jakiś program "do przeglądania bazy danych". Tym się różnił od edytora, że nie można nim było w żaden sposób ingerować w żadne zmiany - poprostu tylko "przeglądał" zawodników. Jest takie coś?

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 10:42    #6
Genie scout.

Ale nawet jeśli ma osiągnięta PA czyli CA równe 170 to po co ma się rozwijać, skoro już jest świetny.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 11:06    #7
kto pisał o CA 170..? :p:p Gram GKS Katowice, więc ani o CA ani nawet o PA 170 nie ma mowy i raczej mnie interesują bardziej "rozsądne" PA. ;p taki zawodnik który ma CA na poziomie około 110 - może mieć mimo młodego wieku osiągnięty już maksymalny albo prawie maksymalny poziom PA, a może mieć wręcz przeciwnie-> jeszcze się rozwinąć do poziomu międzynarodowego... i o to mi chodzi- by sprawdzić czy gostek jeszcze ma szanse zrobic Jakiekolwiek... postepy;p;p tymbardziej, że opieranie się na moich trenerach to też szału nie ma :) 1 może naprawdę dobrze ocenia potencjał. No ale na tym polega zabawa

edit: Jeszcze pytanko co do GenieScout- on nie zmienia NIC w pliku i nie ma wpływu na stabilność gry? i jak nim wczytam kobie savea to z gry nic nie wczytuje??? z gory dzieki

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 28.02.2011 o godz. 11:24

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 11:21    #8
Ale ja mówię o sytuacji gdy masz gracza naprawdę świetnego na potrzeby Twojego klubu, więc na GieKSe to tak z PA 150 byś brał nawet jakby miał już osiągnięte CA.

Ja do Ruchu teraz ściągam gościa co ma chyba coś koło 170 PA, jakiś newgen z Wysp Zielonego Przylądka.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 11:25    #9
Genie Scout - tyle że w nim też można zapisać zmiany ;)
Nie rozumiem - jeśli chcesz koniecznie poznać PA zawodnika to czemu nie chcesz użyć edytora?? (inna sprawa że Genie wygodniejszy) Przecież nie jest powiedziane, że musisz coś zmieniać (czy wręcz że po wejściu w profil gościa coś samo się zmieni) - wchodzisz, przeglądasz, zamykasz.
Ciekawość zaspokojona, nowego Maradony nie stworzyłeś.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.