sprzedać zawodnika

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006, 23:44    Pytanie
mam problem chce z legi sprzedać szale kielbowicza i burego i nie moge znalezc na nich kupcow :( jest jakis sposob zeby zainteresowac kluby naszym grajkiem?? (w dawnych cm dawalo sie cene 0 zl i juz znajdowaly sie zainteresowane a ostatnio proponowanie klubom zdawalo egzamin) teraz mam lipe i nie wiem co zrobic... HELP

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 00:24    #1
Poknij sie w leb, i nie sprzedawaj ani jednego z wymienionych ;) A powaznie, zacznij dobrze grac w Europejskich Pucharach to sami sie kupcy na nich znajda. Jak nic z tego nie pomoze, to zacznij grac innym klubem, bo hanbe LEGII przynosisz.

Sorry za sarkazm, ale cholera, co to za temat ?

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 09:17    #2
Ja zawsz daje status w drużynie niepotrzebny proponuje klubom daje go do rezerw i obniżam wartość działa zaufaj ;)

 szak Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2006
Skąd: krk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 11:24    #3
Tomato - wlasnie ze ie bardzo ja dalem zawodnikow do rezerw, wystawilem na liste transerowa
wartosc dalem na 0 i nic przez dwa okienka ani jednej oferty

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 11:28    #4
Co jakiś czas proponuj go klubom . Powinno zadziałać.
Mała uwaga. Nazwiska i nazwy własne piszemy z dużej litery. Szala, Kiełbowicz, Legia. Na miłość boską nie "legi", tylko "Legii" .

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 14:09    #5
sory normalnie tak piszę ale akurat z baru wróciłem i miałem małe problemy z klawiaturą.... a co do sprzedania tych zawodników... to są lepsi do kupienia i gdyby się udało sprzedać ich po ich nominalnej cenie to bez problemów mógłbym kupić sobie paru naprawde dobrych kopaczy... zawodników sprzedać jest zdecydowanie trudniej niż w poprzednich odsłonach ale... podnosi to tylko realistyczność gry

 xpris Młody aktywista

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2006
Skąd: Zamość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 21:11    #6
Jest pewnien sposób aby pozbyć się tych graczy i nawet zarobić, ale osobiście go nie polecam i nie preferuje bo tylko on psuje zabawe i zabiera satysfakcje z gry.
A mianowicie możesz, stwożyć nowego menedżera np. w Wiśle i kupić tych graczy do Wisły.
A po transferze przejść na emeryture.

Ale tak jak już powiedziałem nie polecam i niestosuje go bo tylko psuje zabawe.

manager999 Proletariat

0
31.10.2006 21:20    #7
na to już sporo osób wpadło, ale to oszustwo, przynajmniej dla mnie.

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 23:44    #8
Wpuscisz ich w mniej waznym meczu, zagraja dobrze, obnizysz cene i zaoferujesz klubom w okolicach okna transferowego i kupiec sie powinien znalezc. Zwaz tez, ze im starszy i mniej przyszlosciowy pilkarz, tym trudniej go sprzedac. Przeczytaj poradnik z pudelka, strona 36.

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2006 15:08    #9
heh gram w CM/FM od kilku ladnych lat (chyba CM 99/00 byl pierwszym ktorego DOBRZE pamietam) i takie pomysly jak wstawienie nowego menago do gry mnie ZUPELNIE nie interesuja. a jeszcze jedno dla tego kto twierdzi ze wymienieni zawodnicy sa tacy SUPER i nie trzeba ich sprzedawac: gram diamentowym 442 wiec mam rozgrywajacego tuz za napastnikami i jak ktos mowi ze taki "Bury" ktory ma u mnie !!!1!!! blyskotliwosci bedzie dobry to widac ze na grze sie zna. Szala ma mase glupich bledow a kielbowicz chce astronomiczne pieniadze za kontrakt wiec rozwiazanie sie samo nasowa.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution