Szybkość Gry

 XxGieno95xX Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.04.2010
Skąd: Wszędzien xD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2012, 15:00    Pytanie
Witam.
Podczas wybierania składu, przeglądaniu wiadomości itd. Często zamula.
Przykład:
Otwierasz taktyke i ustawiasz skład, każdemu piłkarzowi dajesz osobno pozycje.
Klikasz mu ŚPO i to się ładuje 3-4 sekund. Strasznie to irytuje, we wcześniejszych wersjach FM'a nie było takiego problemu :)
Pozdrawiam :)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2012 15:40    #1
Pierwsze zasadnicze pytanie - jakim sprzętem dysponujesz ? podaj parametry swojego sprzętu ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 XxGieno95xX Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.04.2010
Skąd: Wszędzien xD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2012 20:50    #2
Procesor 2,5 GHz 2 rdzeniowy
3,25 GB Ram
NVIDIA GeForce 250 GTS
Widnows XP Professional SP3

Tyle chyba wystarczy :)

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2012 21:35    #3
Może masz za dużo dodatków graficznych? Ja mam 9 GB dodatków i bez nich chodzi płynniej, ale z nimi wygląda lepiej, więc wybór jest oczywisty. :)
EDIT: Zaznacz buforowanie skórki, to pomaga.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.11.2012 o godz. 21:36

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2012 22:59    #4
Ogólnie FM13 chodzi troche wolniej wg mnie niż poprzednie wersje, ale nie wydaje mi się że to od dodatków graficznych. Też mam podobnie GB grafik jak Mar1992 i nie zauważyłem zmiany szybkości przed wgraniem grafik a po. Poza tym należy pamiętać, że dany facepack, kitspack czy logopack, buforuje się tylko w momencie jego otwarcia. Czyli wchodzimy w profil piłkarza czy klubu i tylko w tym momencie jest wczytywanie grafiki. Gdyby wszystkie 120 tys faceów i reszta grafik miałaby sie wczytywać przy ładowaniu gry, czy też przy wchodzeniu na poszczególne ekrany w grze, to nawet jakieś super kozackie kompy by tego nie ogarneły :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.