Strona

Taktyka w Chelsea

 Brunix Partyzant

Postów: 147
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Przemków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2006, 14:26    Pytanie
Co sądzicie o mojej taktyce w Chelsea?

1(br)-4(obr)-4(pom)śr.strzałka do tyłu-1(of.pom)-1(nap)

Cech-Horno;Terry;Gallas;Chivu lub Zebina-Makelele(do tyłu);Essien;Robben;Micoud-Lampard-Crespo czy Drogba?

Poradźcie mi... Znam najlepszych trenerów w FM 2006

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006 10:52    #40
polecam do przetestowania!

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2006 03:32    #41
i zeby mi nikt nie pisal ze mialem latwo grajac juve, "zrzucilem" ich do Serie B, i dalem reputacje krajowa, oraz zmiejszylem budzet o 80 mln. teraz mam strasznie malo kasy, ale jakos wiaze koniec z koncem xD ze starej ekipy mam Buffona, Nedveda, Del Piero (ktory malo gral bo kontuzje go meczyly),Tudor i Trezeguet. reszte kupilem i wyciagnalem z U-20/Juve II

 Zibenek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2006 10:46    #42
Ja sobie sprowadziłem do Chelsea (przed update bez diarry i shevchenki) na atak Ronaldo (kozaak =p) pomocy masz dosyć ( duff , robben , wright-phillips , cole, lampard) do obrony kupiłem jeszcze iraole i z Arsenalem w CS wygrałem 4:0. Wiesz dlaczego?
Bo myśle i potrafie ustawić taktyke , troche kreatywności i troche czasu na oglądanie profili jak zawodnicy są usposobieni. Wszystko sie da tylko troche głowy =P

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.