Team do budowy

 Stivo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006, 12:29    Pytanie
Znacie jakies druzynki ktore maja mala kadre, ale zaj****e duzo frutu na transfery i najlepiej wytyczne od zarzadu zeby przebudowac druzyne. (taki klimat jak mial mourinho jak przechodzil do chelsea) OBOJETNIE jaki kraj/liga (najlepiej europa 2/3/4 liga z tych silniejszych), byle by status finansowy był odpowiednio wysoki do poziomu ligi. Rozumicie? :P

 Pogromca Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Strzelin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:34    #1
Nie spotkałem sie jeszcze z prośbą o przebudowe zespołu. Co do funduszu: Możesz zrobić i tak, że poproiwadzisz słabą drużyne która ma sie utrzymać w lidze do wielkiego sukcesu, np 7 miejsce w lidze :P. Wtedy na drugi sezon nie dość że masz dodatkowe fundusze, to jeszczedziała ultimatum (zarząd cie wielbi) a więc kasy jest bardzo dużo i można spokojnie budować drużyne na przyszłość i na kolejny sezon.

 Stivo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:38    #2
dzieki. a jakies konkretniejsze nazwy? bo niechciałbym wtopic jeden sezon po to zeby usłyszec "no fajnie, fajnie ale chajsu i tak ci nie damy bo go ni mamy!"

 Pogromca Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Strzelin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:44    #3
Stivo - Aha! Mam cośidealnie dla ciebie! Portsmouth z Premiership!
Właśnie zaczynam nim grać i nie dość, że mam 31 MLN na transfery, musze utrzymać się w lidze, to jeszcze wszyscy spodziewają się po mnie przebudowy zespołu :)

 Stivo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:47    #4
u la la! Portsmouth... nadchodze! dzieki!
ps. mam nadzieje ze nie 31 mln zł :P Jeszcze raz dzieki

 Pogromca Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Strzelin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:49    #5
Nie, nie zł... :)
Powodzenia! Ja teraz poznaje zespół :]

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution