Tourne

 Trojek Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006, 07:14    Pytanie
Witam, mam pytanie-problem. Mianowicie gdy w przerwie zimowej organizuję dla drużyny tourne (w cieplejszym klimacie - mniej kontuzji podczas przygotowań ;) ) i jedna z 3 - 4 drużyn odmówi przyjęcia sparingu , pozniej następna - (w tym samym terminie) - cały ten okres danego tourne (około 2 tygodnie) podświetla się na szaro i nie ma możliwości zorganizowania tam juz czegokolwiek. Pozostałe drużyny które przyjeł propozycje także nie grają ze mną. O co tu chodzi ? Jest to bug czy też można to jakoś wyprostować ? Jest to bardzo ważna sprawa , gdyż 2 tygodnie bez sparingów przed rozgrywkami dają się później we znaki. Pozdrawiam , Trojek.

 jeziorakFAN Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006 08:30    #1
tak przy okazji to czy tournee jest dobrym sposobem na podniesienie reputacji?

 MARIUSZSZSZ_X Młody aktywista

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2005
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006 08:43    #2
Jeśli już mowa o sparingach, to ja tez mam czasem mały problem. Otóż grając Wisłą zaprosiłem do siebie Liverpool na mecz towarzyski. W wiadomościach mam odpowiedź, że się zgadzają, zaś w terminażu nie mam tego spotkania i wogóle się ono nie odbywa. Dziwne, ponadto patch tego nie usunął..

 Trojek Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006 09:13    #3
No to jest niewątpliwie problem na który nikt nie zwrócił uwagi przy tworzeniu patcha. Szkoda. Także uważajcie : gdy planujecie tourne , a jeden z zespołów odmówi wam sparingu z powodu takiego iż jesteście jescze za słabym zespołem - przy edycji wybierzcie jakiegoś słabiaka bo cały okres tourne pójdzie w niebyt :) pzdr.

Fergie Proletariat

0
29.03.2006 04:09    #4
MARIUSZSZSZ_X - przełącz widok terminarza na poprzedni / następny sezon, tam powinien znajdować się ten mecz ;)

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2006 09:30    #5
Tez mi sie ten bug przydarzal pare razy :< Denerwujacy jest, to fakt.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2006 20:12    #6
Proponuje omijac tournee i ligi w okresach przygotowawczych szerokim lukiem. Przez te FMowe babole mialem skopany jeden okres przygotowawczy, bo po przeczytaniu jakiegos posta zachwalajacego tego typu rozrywki przedsezonowe stworzylem dwie ligi i puchar, wszystko wygladalo jak trzeba, kluby sie zgodzily na uczestnictwo...tylko strasznie dlugo musialem czekac na mecze :-). Okazalo sie, ze to byl babol i zadnych meczow nie bylo, a w tych terminach niz juz nie moglem zaplanowac.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.