Transfer Bereszyńskiego

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 15:55    #31
@Stalker, czy ja płaczę ? Przemawia przeze mnie złość oraz irytacja. Pewnie, że klub nie upadnie. Jakikolwiek zawodnik by odszedł klub trzymałby się dalej (przykład C.Ronaldo, kiedy poszedł do Realu). Zawodnik mówi to, trener coś innego. Więcej powodów do okłamywania moim zdaniem ma jednak Bartek. Poza tym wymień mi chociaż jeden mój cytat, gdzie napisałem, że trzeba go powiesić, wpakować kose, zastraszyć. Oczywiście, jest to strata dla klubu, ale nie ma ludzi niezastąpionych, tym bardziej, że kolejny młodzieniec podpisał już kontrakt i być może przejdzie jeszcze w styczniu.

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 16:37    #32
@Pyskaty - w mojej wypowiedzi było dużo ironii. I pewnie, że Lech nie upadnie po tym jak odszedł jeden grajek. No i fakt, że może w Twojej wypowiedzi nie było, że trzeba mu wbić tą przysłowiową kose, ale pojawiły się już takie zdania (i nie tylko tu). Co trochę mnie irytuje... Jedynie co próbuje tu osiągnąć to, że w końcu może doczekamy się współpracy między czołówką ligi. Okej kibice mogą się tyrać na derbach to nawet wskazane. Po co się oszukiwać i udawać jak bardzo lubią się ze sobą, ale współpraca czysto biznesowa na linii Lech-Legia-Wisła mogłaby zaowocowaniem jeszcze lepszemu rozwojowi ligi.

@kaka222 - Z tego co czytałem to nie miał kontraktu od Lecha. Więc tym bardziej mu się nie dziwie. Co do Dudu sam zawodnik przyznał, że jest bardzo zainteresowany powrotem do Polski i grą w Legii. Co prawda czas pokaże jak to wyjdzie.

 barste Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Czarnków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 10:51    #33
Poznań przeprasza za Bereszyńskiego.

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 20:56    #34
Rumak podobno (sport.pl) powiedział, że jak Linetty nie podpisze kontraktu to nie leci na zgrupowanie pierwszej drużyny do Hiszpanii. Tak się to załatwia w Lechu? Zamiast ciekawej oferty i wizji przyszłości chłopaka, dają mu ultimatum i wybór - obóz w Hiszpanii albo odśnieżanie boiska we Wronkach z Młodą Ekstraklasą. I Wy się dziwicie Bereszyńskiemu?
"To tylko Internet k*rwa."

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 21:41    #35
No trochę dziwne zachowanie Rumaka, jest rozgoryczony ale nie może rozwalać kariery teoretycznie jednemu z najbardziej utalentowanych zawodników jakich obecnie mamy tylko dlatego, że będzie nieco dłużej analizował ofertę kontraktu. A z drugiej strony to nie chciałbym żeby akurat Linetty wylądował w Legii.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 22:16    #36
Wydaje mi się, że Linetty ma inne podejście niż Bereszyński. Bartek to typ nowoczesny. Nieważne gdzie, srać na herb, Legia to duża szansa, większe zarobki i nadzieja na ciekawą karierę. Chyba nawet łatwiej będzie miał w Warszawie. Lech zaraz kupi jakiegoś następnego napastnika z zagranicy i go nie doceni. A w Legii dostał dobry kontrakt, jest w planach, a Urban przecież stawia na młodzież.

A Linetty odczuwa przywiązanie do barw. Rumak to wstyd dla Lecha. Klubu z tradycjami. Aspiracjami i planami. Dlaczego Linetty nie dostał choćby wyższej oferty o 5 tysięcy? Skoro wiadomo, że Legia dawała 20, Lech 5 to mogli podbić, damy 10, więcej nie mamy, ale cenimy Cię i chcemy byś się tu rozwijał. Proste.

Dziwię się, że Linetty został. Szkoda. Bo kierownictwo klubu na to nie zasłużyło.

A klasę pokazała Polonia. Też mogli wywalić Teo do ME. Mistrza pewnie nie zdobędą, pucharów też może nie być.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.01.2013 o godz. 22:18

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 22:51    #37
Na Rumaku Lech pojedzie do B-Klasy i tyle na ten temat.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2013 01:49    #38
Jedno pytanie.

Co takiego osiągnął młody Bereszyński w juniorach, czy chociażby w seniorskiej przygodzie w Warcie, że mówi się, że taki ekstra talent to jest ? Hurtowo wbijał bramki w poszczególnych rocznikach U kadry Polski ? Popisuje się niesamowitą techniką jak na swój wiek ?

Poznaniacy powinni szybko zlać temat, Bereszyński, piłkarsko, jest nikim. Zdecydowanie nie wart takiego płaczu. Warszawianie mogą się cieszyć, gdyż mają okazję (OKAZJĘ) iż trafili na diament za niewielkie pieniądze. Ważniejsze jest jednak to, że udało im się podzielić szatnię najpoważniejszego kandydata do tytułu mistrzowskiego.
Uśpiony revolucjonista ;)

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2013 11:34    #39
Widzę, że to wina Rumaka. :) Ale Wy ludzie jesteście czasem podatni na pseudo-media i ich "yntelygentne" teksty.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2013 20:38    #40
Wiem, że to nie ten zawodnik, ale jako że był tu wspomniany to tutaj się wypowiem, więc LINETTY ZOSTAJE W LECHU! Jest to raczej (patrząc już obiektywnie) o wiele lepsza wiadomość aniżeli Bereszyński miałby zostać, a Karol przejść do rywala (odpukać!) :).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.