Trenerzy

Jarni Proletariat

0
16.01.2006, 11:15    Pytanie
A mnie wkurza to że jest tak mała liczba trenerów zwłaszcza fizjoterapeutów w bazie FM 2006 dostępnych dla klubów które nie mają zbyt dużego potencjału finansowego. Grając zespołem drugoligowym nie stać mnie na trenerów i fizjo ktorym płaci się po 5 000 - 10 000 zł. W przypadku fizjoterapeutów jest to bardzo denerwujące bo jak to poruszył jeden z kolegów na forum ich określona liczba jest niezbędna w klubie (z czym się zgadzam w 100%, jeden fizjo na 5-7 zawodników). W tej chwili mam 3 a potrzebuje przynajmniej dwa razy więcej ale nie ma z kogo wybierac tzn nie ma, wybór jest ale cena jest wysoka, niestety nie każdy gra Barceloną. Wiem natomiast że fizjo to podstawa dobrze funkcjonującej drużyny zwłaszcza jak kontuzjowani są najlepsi zawodnicy i trzeba niestety wprowadzać dublerów.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2006 16:21    #1
Spróbuj poszukac jakiś słabszych trenerów, którzy niekoniecznie mają same wysokie statystyki, tacy też powinni znać się na swojej robocie.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution