Trening

seba54321 Proletariat

0
28.07.2006, 12:57    Pytanie
Gram Porto i potrzebuje jakiegos treningu ktory podnosilby wmiare szybko umiejetnosci pilkarzy.Najbardziej chodzi mi tu o defensywnych pomocników oraz ofensywnych pomocników.

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2006 13:06    #1
Trenuj typowe dla zawodników umiejętności - dla def. pom. odbiór, podania, strzały z dystansu itp. Ofensywnemu pomocnikowi równiez podania i strzały z dystansu, warto trenowac drybling. Jesli nie masz pomysłu na żaden reżim skorzystaj z poradników umieszczonych na stronie.

Post pomocny

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2006 13:10    #2
seba54321=======>> Ty w ogole umiesz grac sam, czy potrzebujesz miec instrukcje: "Jak osiagnac sukces", bo najpierw sie pytasz o pilkarzy a teraz o trening.

p.s. Tak szybko zmieniles klub, czy masz dwie kariery?? Bo pytales sie przed chwila o pilkarzy do Polonii Bytom

Post pomocny

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2006 13:52    #3
Masz tutaj liste ktory trening powoduje zwiekszenie ktorych umiejetnosci :) (rozumiecie o co chodzi? ) :D

Trening:
Siłowy - Siła
- Pracowitość
- Wytrzymałość
- Naturalna Sprawność

Aerobik - Refleks
- Szybkość
- Przyspieszenie
- Równowaga
- Skoczność
- Zwinność

Obrona - Krycie
- Obrona
- Koncentracja

Atak - Podania
- Kreatywność

Taktyka - Decyzje
- Gra bez piłki
- Współpraca
- Ustawianie się
- Przewidywanie

Strzały - Opanowanie
- Strzał z dystansu
- Wykańczanie akcji

Panowanie nad piłką - Błyskotliwość
- Drybling
- Gra z pierwszej piłki
- Gra głową
- Technika

Stałe fragmenty gry - Dośrodkowania
- Długie wyrzuty
- Rzuty rożne
- Rzuty wolne
- Rzuty karne

Post pomocny

seba54321 Proletariat

0
28.07.2006 16:15    #4
gram 2 klubami porostu chce sie dowiuedziec czy ktos ma ciekawe treningi Pottermaniak moze z ktoregos skorzystam. Pottermaniak ty mi powiesz ze moze niegdy nie korzystales z czyis rad??

Post pomocny

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2006 16:57    #5
seba54321, korzystam chetnie, ale nie z rad typu: "wylozcie mi na tacy trening, bo mi sie nie tworzyc wlasnego",albo "Dajcie mi pilkarzy, bo szukanie mnie meczy". Ja Ci teraz dam rade na przykladzie mojej wlasnej rozgrywki: Probuj wszystko robic sam, mozesz czasami spytac sie o rade, ale bardziej ogolna, czyli np.o to co wyzej napisal Scout i tego typu rzeczy, a nie o podtykanie Ci czegos pod nos. Uwierz mi ze stworzylem ponad 10 roznych rodzajow treningow, dla roznych pozycji i grup(I, II,U18)i jestem do tej pory z tego dumny, bo ten trening skutkuje.Zawodnikow, takze w wiekszosci znalazlem sam i kiedy maja dobre wystepy(a zazwyczaj tak jest), to czuje satysfakcje.

Post pomocny

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2006 17:00    #6
bo mi sie nie chce tworzyc wlasnego*

Post pomocny

seba54321 Proletariat

0
28.07.2006 17:12    #7
"w wiekszosci" Pottteromaniak to jest tylko gra ty sie za bardzo wczuwasz moze do lekarza idz??

Post pomocny

seba54321 Proletariat

0
28.07.2006 17:13    #8
jak nie chcesz podzielic sie swoimi dzielami z innymi to sie nie dziel i juz a nie wyskakujesz ze mie sie chce poprostu moze macie treningi ktore podnasza umiejetnosci szybciej niz te treningo ktorych ja uzywam.

Post pomocny

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2006 02:56    #9
seba54321====>> Nie wczuwam sie, tylko mowie Ci ze lepiej jest cos zrobic samemu, bo jest wieksza satysfakcja, ale fakt ze troche mnie ponioslo, sorki.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.