treningi

 Raptorek Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006, 21:56    Pytanie
Ustawiłem sobie treningi dla piłkarzy w 2007 i super ale po kilku meczach chciałem zmniejszyć 1 rezlim treningowy a tu niespodzianka nie mogę zmieszam go i wychodzę a jak wracam nadal jest jak był to bug czy co ?

 wtzw Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2005
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 22:01    #1
co jest sortitioutsi.net ??
zamkneli czy co :(?

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 22:38    #2
Raptorek: błąd gry, będzie naprawiony w patchu
wtzw: jak zwykle spieprzony mają serwer, już tak od 2-3 tygodni
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 00:05    #3
Raportek zrob wlasne treningi i ustaw wg wlasnego uznania, albo zgodnie z tym co jest w ogolnym, nie bedziesz mial problemu z cofajacym sie suwakiem. A i kontuzji bedziesz mial mniej jak troche nad treningiem pomyslisz ;)

 Liber92 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2006
Skąd: Gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 09:26    #4
też mam ten problem, tylko jest jeszcze gorzej bo, u mnie nawet jak stworze swój trening to za każdym razem, jak już zmnienie swój trening na bardziej intensywny to i tak jak wyjde i wejde to nic się nie zmienia i musze grać ze standardowym i cierpliwie czekać na patcha

 Raptorek Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2006 16:21    #5
Wiem gram w fm od począków prawie
zrobiłem swoje treningi ale zawsze obniżałem głównym suwakiem albo podwyższałem a teraz trzeba każdy składową oddzielnie ten błąd jest denerwujący
liber92 zrób swój sale jak chcesz zmienić rob to ze składowymi a nie głównym suwakiem działa
standardowy też się nie zmienia

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.