Tylko napastnicy strzelają gole

Victor Proletariat

0
27.04.2006, 09:46    Pytanie
Nie wiem czy u was też tak jest, ale przynajmniej u mnie tak się dzieje, a bardzo mnie to wkurza, że praktycznie tylko napastnicy strzelają gole. Kto to widział aby taki van Nistelrooy i Rooney mieli tyle samoo goli co występów. A pomocnicy mają tragicznie mało goli. Obrońcy to już nigdy nie zdobywają goli. Jak to wygląda gdy piłkarz średnio strzelał 15 goli na sezon, a nagle ma 30-35, natomiast pomocnik strzelał średnio z 5-10 goli, a będzie miał 2-3 gole

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2006 10:52    #1
Najwyraźniej stosujesz taktykę skupiającą się na wykorzystaniu napastników. Gdy ja grałem 4-3-3 też głównie ta 3 napastników strzelała gole, ale to kwestai ustawienia, bo gdy przesunąłem pomocnika na ofennsywnego też zaczął sporo strzelać. Także DC strzelał gole po rogach, a boczni obr. po długich rajdach. Jak chcesz, żeby wszyscy zaczęli strzelać zmodyfikuj taktyke.
Ps. A w ManU ma kto strzelać po za vN i Rooney'em? ;)

Post pomocny

 bury1986 Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2006
Skąd: Zambrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2006 17:35    #2
wydaje mi sie ze masz nie tak cos z taktyka, ja gram lige portugalska i np saganowski ma 4 bramki po 8 meczach a dwoch moim pomocnikow po 8 obronca 5 a moj 2 napastnik tylko 2

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2006 12:19    #3
Podsumowujac - to zdecydowanie kwestia taktyki, a nie zaden bug ;)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution