Update FM11

 skubek Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.10.2012, 16:12    Pytanie
Czy ktoś pracuje nad tym uaktualnieniem? Jeśli tak to na jakim etapie są prace? Mogę zaoferować swoją pomoc.

Pytania zadajemy w Suflerze.
Szemek

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.10.2012, 10:40

 sir5 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Lomza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2012 14:24    #1
Ja rowniez podlacze sie do pytania. Czy ktos moze znalazl cos w sieci, lub ktos pracuje nad update do 11?

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2012 10:33    #2
Przeszukałem angielskie fora i ogólnie bardzo kiepsko z updatem do tej wersji, jedyne co znalazłem to coś takiego:

http://www.megaf(...)dbc.html

Premier League powinna być tam dobrze zrobiona, większe ligi europejskie pewnie też, na dobrze odwzorowaną polską ligę bym nie liczył. Jednak nic innego nie ma.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Alex2150 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2005
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2012 12:37    #3
[quote="Kleyo"]Przeszukałem angielskie fora i ogólnie bardzo kiepsko z updatem do tej wersji, jedyne co znalazłem to coś takiego:

http://www.megaf(...)dbc.html

Premier League powinna być tam dobrze zrobiona, większe ligi europejskie pewnie też, na dobrze odwzorowaną polską ligę bym nie liczył. Jednak nic innego nie ma.[/quote]

Chciałem pobrać ten dodatek i go sprawdzić. Jednak antivirus pokazał mi, że na tej stronie jest wirus :D

@Kleyo masz może namiary na stronę gdzie to znalazłeś?

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2012 13:41    #4
fm base chyba to było. Ja bym się antyvirem nie przejmował :P
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Alex2150 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2005
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2012 10:20    #5
[quote="Kleyo"] Ja bym się antyvirem nie przejmował :P[/quote]

Udało mi się ściągnąć ten plik. Ogólnie antivirus nie wpuścił mnie na stronę :) Co do pliku to z pierwszych oględzin wychodzi na to że jest w 99% a może i 100% poprawiona Premiership. Na pozostałe ligi np niemiecką nie ma co liczyć są zawodnicy którzy już nie grają. Championship też do końca nie jest poprawiona. Brakuje np Kuszczaka w Brighton. Tomasz Cywka np jest jeszcze w Derby County. Także jest sporo do poprawienia. Podejrzewam, że to jest w fazie beta :] I to tylko poprawione dla ligi angielskiej :]

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.