Ustawienia Fm-a

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2006, 07:26    Pytanie
Jestem po kolejnym padzie win co oznacza , że niestety save poszedł się jeb*** :((( dlatego chciał bym się dowiedzieć w jaki sposób ustawić zapisywanie gry aby nie zapisywała się w C:Documents and SettingsMoje dokumentySports InteractiveFootball Manager 2006games, bo gdy zmieniam to w ustawieniach gry to niewiele to daje ,a mianowicie , gdy nagrywam grę zapisuje się ona w folderze domyślnym , ta sama sytuacja jest gdy uruchamiam grę , za każdym razem szuka save-a w folderze domyślnym ,mimo iż wcześniej ustawiałem inny folder z którego powinno odczytywać stan gry.

 bastek26 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2006 07:41    #1
kiedy bierzesz "wczytaj" lub "zapisz grę" masz takie okienko małe w prawym górnym roku. Należy tam kliknąć i wybrać skąd chcesz wczytać save'a lub gdzie zapisać grę :) ( coś w stylu, kiedy instalujesz grę i pojawia Ci się w którym folderze ma ona być umieszczona- tzw. BROWSE)

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2006 07:51    #2
Problem w tym że pomimo takiego ustawiam (np. zeby sie nagrywało na dysku D:) gra przy próbie nagrania zmienia zawsze ustawienia na domyslne :/ i próbuje się zapisać sie na C:/ taka sama sytacja jest gdy uruchamiam gre , szuka save na C:/ mimo iż przed wyjsciem ustawiałem inaczej , chodzi mi głównie oto dlaczego to sie za kazdym razem zmienia na ustawienia domyslne ??

 outed Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2006 08:04    #3
to sobie przenieś folder Moje Dokumenty na dysk D:
i będzie ok.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.