Utrzymanie morale

 Eddy Maniolo Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.10.2013
Skąd: Kłobuck
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2014, 13:11    #1
Macie jakieś propozycje na utrzymanie morale w drużynie albo poprawienie ich mimo tego że drużynie od 5 meczy nie idzie?

Mam tu taki przykład: Grałem Liverpoolem i wygrałem wszystkie sparingi ze słabszymi żeby morale było wysokie, później dwa pierwsze mecze w lidze też i przyszedł puchar i porażka a zaraz po tym dwa mecze w lidze przegrane i jeden remis i znowu dwie minimalne przegrane. Dodam że po pucharze nie zrobiłem im bury a taktyki też nie zmieniałem za bardzo skoro była skuteczna.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2014 14:14    #2
Jeśli nie wygrywasz to nie licz na to, że morale będzie wysokie. Zawodnicy lepiej znoszą porażki jeśli przedmeczowa prognoza nie daje im szans na zwycięstwo ale seria bez wyraźnych sukcesów złamie kręgosłup nawet najlepszej ekipie.
Nie ma się też co patyczkować i jeśli zawodnicy grają słabo to zwykle najlepszym sposobem na ich podbudowanie jest porządy opierdol.
Można próbować ich pokrzepić na zebraniu drużyny ale u mnie zwykle kończy się to połowicznym sukcesem - cześci ekipy morale rośnie, druga grupa czuje się zdołowana.
Dobrym sposobem na poprawę humorów jest zwycięstwo z rywalem albo w meczu derbowym - im wyższe tym lepiej.

Ogólnie trzeba złapać wiatr w żagle - na przykładzie mojego Cagliari. Drugi sezon z tą ekipą zacząłem nieźle ale potem zaczęły się schody - głupia porażka w beniaminkiem, seria remisów przeplecionych porażkami i amen. Po jakiejś dłuższej przerwie, korekcie taktyki i małym przemeblowaniu składu chłopakom zaczęło iść. Odpadłem w ćwierćfinale pucharu uefa z Athleticiem Bilbao (późniejszy zwycięzca), z pucharem włoch pożegnałem się znacznie wcześniej więc mogłem skupić się na lidze. Po porażkach z Atalantą i Juventusem, odbiłem się od dna w meczu z Milanem i rozpędzony wyskoczyłem z 6 miejsca na 2.
W tym samym czasie Napoli które długo było na czele stawki spadło poza miejsce nagradzane grą w pucharach bo zanotowało chyba z 10 porażek w 15 meczach.
Drobne korekty w taktyce i rotowanie składem jest moim zdaniem jak najbardziej wskazane.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 05.03.2014 o godz. 14:15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.