Strona

Wasze opowiadania na CM Revolution

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2007 22:11    #301
Wpadamy częściej niż ci się wydaje, towarzyszu Pucek :>

Rondel - liczba opowiadań być może nie jest duża, ale każde musimy przeczytać i sprawdzić pod kątem gramatycznym i merytorycznym, a to jednak zajmuje trochę czasu. Nauczyciele języka polskiego nie sprawdzają wypracowań całej klasie w tydzień, prawda? ;) Cały czas prowadzimy modyfikacje serwisu, więc różnie bywa z czasem - ale wszystko robimy dla was, czytelników, abyście przyjemniej spędzali czas na CM Revolution. I proszę o wyrozumiałość oraz cierpliwość.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2007 22:14    #302
Dziękuje Grzechoo za jakieś słowa, czy możesz skomentować moje posty.

Towarzyszu jak miło, tak po sowiecku...
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 vietti Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Rawa Mazowiecka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2007 22:37    #303
Moje opowiadanie o Southampton dobiega końca i stąd właśnie mam pytanie:
- dałoby się wyłać wam mailem link do opowiadania umieszczonego na jakiś server? Moje zajmuje dużo miejsce, a nie chce go skracać poprostu. Dzięki za szybką odpowiedź.
http://www.vietti.aq.pl/ - Grafika komputerowa

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2007 22:39    #304
Pucek, pierwsza sprawa - nie będziemy umieszczali słabych naszym zdaniem opowiadań na łamach serwisu tylko po to, aby ktoś poczuł się później urażony komentarzami. Nie mamy zamiaru robić pośmiewiska z nikogo ani z niczego, nad czym pracował, starał się i przysłał do nas w nadziei, że się spodoba.

Co do linków do opowiadań - już kilka osób to chyba robiło, ja osobiście nie widzę w tym nic złego. Jeśli jednak ktoś umieści swojego opka w taki sposób przed otrzymaniem od nas oficjalnej odpowiedzi, traci bezpowrotnie szanse na publikację tegoż na naszym serwisie.

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2007 22:40    #305
Vieti - jasne, wysyłaj.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2007 13:29    #306
Co do linków to dobrze, że nie ma z waszej jakiegoś kategorycznego:NIE.

Co do robienia pośmiewiska to jeżeli już ktoś decyduje się na wysłanie swojej pracy to powinien pogodzić się z tym, że może spaść na niego krytka( nie równa się wyśmianie, krytyka spada na update'rów i nikt ich tam nie wyśmiewa).
Tylko Ci ludzie którzy oczekują już kilka tygodni na Waszą odpowiedź są mocno sfrustrowani.
Ja póki co nie wysłałem do Was opowiadania, czekam jak będzie się rozwijała sytuacja w temacie opowiadań jak zdecyduję, że warto to podeśle.
Miłej i owocnej pracy dla redaktorów CMREV.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 rondel Ekspert

Postów: 1038
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2007
Skąd: Oświęcim
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2007 16:16    #307
Grzechoo
spoko ja to wszystko rozumiem, poprostu mnie trochę to czekanie zirytowało i musiałem to napisać. Szanuje wasza pracę nad tą stroną i jestem wam wdzięczny że ta strona istnieje.
Postram sie byc bardziej cierpliwy i poczekam jeszcze na tą odpowiedź
"Człowiek nie ustępowałby aniołom i nie podlegałby śmierci, gdyby nie słabość wątłej jego woli"

E.A.P. (1809-1849)

 vietti Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Rawa Mazowiecka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2007 18:57    #308
Opek wysłany, czekam cierpliwie na odpowiedź...
http://www.vietti.aq.pl/ - Grafika komputerowa

 vietti Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Rawa Mazowiecka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2007 21:01    #309
Takie pytanie do administracji - ile trzeba przeciętnie czekać na sprawdzenie opka?

Nie żebym sie śpieszył, lecz nie chce zaglądać codzień na skrzynke, szczególnie że jestem mało na kompie... Wiem że pewnie niektórzy z was mają studia, szkołe, etc. lecz może by sie dało przydzielić do tego np. 2 osoby?
http://www.vietti.aq.pl/ - Grafika komputerowa

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2007 21:35    #310
Ja czekam miesiac i nic, wiec raczek troche sobie poczekasz.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.