Wielkość bazy, grywalne ligi a ligi do podglądu

 mofu666 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012, 14:29    #1
Wiem, pewnie miliard razy był ten temat, ale wyszukiwarka forumowa nie działa, a konkretnej odpowiedzi nie znalazłem.

Chcę rozegrać na pewno kilkunasto-sezonową karierę bardzo słabym polskim klubem (II liga). Zatem wiem, że nie zmienię klubu (ewentualnie obejmę reprezentację) i wiem, że chce sciagac zawodników z całego świata (Afryka, Azja, głebokie ligi angielslie itd). Jakie opcje powinienem wybrać? Rozumiem, że jako grywalne mam wziąc wszystkie ligi polskie, bo będę awansował?

Ale co z innymi ligami? Mam je dodać i ustawić tylko do podglądu? Czym różni się liga grywalna od tej "do podgłądu"? (oprocz tego, że mogę w niej grać).

Przeczytawszy sporo w tym temacie, wnioskuję, że powinienem wybrać jako grywalne TYLKO wszystkie ligi polskie i ogromną baze danych.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 22:02    #2
jak chcesz ściągać graczy z całego świata to przy tworzeniu rozgrywki zamiast baza danych mała/średnia/duża wybierz opcję niestandardowa i wybierz jakie chcesz kontynenty/narodowości lub graczy z jakiego kontynentu by Cię interesowali np. gracze z afrykańskim paszportem pluz reprezentanci Chin; taki przykład na szybko ;)

Jak co to pisz to jeszcze coś wymyślę jeśli Ci to nie pomogło.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution