wypożyczać czy nie, oto jest pytanie ?

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2006, 07:50    Pytanie
tak sie zastanawiam nad wypożyczaniem utalentowanych młodzików z mojej drużyny B ... ale niejestem pewien czy to przyniesie określony efekt(czytaj szybszy wzrost atrybutów) bo w sumie zawodnik powinien grac ... ale i moi trenerzy sa w wiekszosci 4/5 gwiazdkowi ... pozatym niemam pewnosci czy na wypożyczeniu zawodnik bedzie grał (miałem ochote udusic pewnego menagera gdy okazoło sie ze zawodnik ktrego wypożyczyłem do jego klubu w przekroju całego sezonu rozegrał w sumie "aż" 12 min :[ ) Powiedzie czy jest sens w wypożyczac zawodnika do słabszych zespołów/nirzszych lig ?? czy zostawic tak jak jest , czyli głównie treningi/mecze w drużynie B oraz sporadycznie gra w ogonach meczy pierwszej drużyny ??

tomaot! Proletariat

0
05.08.2006 07:57    #1
ja bym go wypożyczył

tomato! Proletariat

0
05.08.2006 07:58    #2
Zauważ że jak piłkarz gra w lidze a nie młodzikach to zdecydowanie sie bardziej rozwija

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2006 07:59    #3
własciwie to pytanie powinno brzmieć przezco uzyskamy lepszy efekt wzrostu atrybutów zawodnika czy :
a)porzez jak najlepszy tening trening
b)porzez regularną gre w pierwszym zespole
- w sytacji gdy a + b (narazie) niemorzliwe w macierzystym klubie -

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2006 08:02    #4
Ja słabszych juniorów wypożyczam, lepszych trenuję w U-18 lub rezerwach pod okiem swoich najlepszych trenerów od młodzieży.

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2006 08:05    #5
morze jeszcze dopisze że rzecz do tyczy kopaczy którzy powinni za 2-3 sezony byc pewniakami w pierwszej drużynie ale narazie niewytrzymuja konkurencji na swoich pozycjach i moga liczyc (jak narazie) tylko na gre w ogonach pierwszej drużyny a i to nie zawsze...

madridista7 Proletariat

0
05.08.2006 08:06    #6
ja gram realem madryt i wypozyczam bardziej utalenowanych
zauwazylem za mimo to ze mam 5-cio gwiazdkowych trenerow i rezerwy w srodku tabeli 2 ligi to warto ich wypozyczac bo naprawde sie rozwijaja
ale jezeli dostaje oferty z 3 ligi to raczej je odrzucam bo nie wierze ze mogliby tam sie pokazac swiatu
np. grajac jedna gre wypozyczylem Jurado do alaves a w drugiej grze trzymalem w rezerwach, w zadnej z gier nie mial kontuzji a statsy mial lepsze w alaves a kiedy w nast. sezonie dawalem mu pograc w 1 skladzie to po powrocie z alaves wypadal lepiej niz ten kiszony w rezerwach.
moze wypozyczanie rzeczywiscie dziala

 big0sS Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Stargard Szczecinski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2006 10:10    #7
Ludzie , przeczytajcie 2 razy zanim cos napiszecie a szczegolnie KLIM . Morze ( jest glebokie i szerokie ) , dotyczy ( co oznacza DO TYCZY :| ? ) . Nara !

 krwl Partyzant

Postów: 135
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2005
Skąd: Olsztyn/Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2006 17:09    #8
1. Bigos masz jakis kompleks intelektualny?
2. Ambitnych i mlodych dobrze wypozyczyc, zeby nie pojawial sie komunikat, ze chce grac w pierwszym skladzia. Poza tym grajac szybciej sie rozwijaja, zawsze wypozyczam Scorze i Ore i atrybuty im wzrastaja.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.