Wyrzuty sumienia...

Rudii CZarek Proletariat

0
19.06.2006, 22:19    Pytanie
Z góry kieruję prośbę abyście drodzy admini się nie wkurzali na powyższy temat,bo ogólnie nie zdarza mi się pisać takich rzeczy.Mam pytanko drodzy fm - maniacy.Czy zdarzyło się Wam mieć kiedyś wyrzuty sumienia,że opuszczacie drużynę?? Prowadziłem repr. Meksyku i na kilka dni przed meczem eliminacyjnym do mundialu opuściłem zespół,a w dodatku prowadząc młodziutką repr. Meksyku U-23 na olimpiadzie w Chinach zostawiłem ich na jeden dzień przed drugim meczem w grupie.Swoją drogą ciekawe czy spadnie mi profesjonalizm czy coś :)) Łamało mi się serce jak przyjmowałem ofertę pracy od innej repr. ale nie miałem innego wyjścia.Sama Argentyna mnie wzywała !! :) A jako,że w grze jestem argentyńczykiem to chyba wszystko jasne..Ale mimo wszystko mam wyrzuty wobec tych biedaczków z kadry olimpijskiej. Ciekawe czy i Was czasem coś takiego gryzło. Pozdrawiam i zaznaczam,że nie jestem jakimś zatraconym maniakiem fm'a nie odróżniającym realiów od rzeczywistości wirtualnej... :)))))

 Poddymin Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2006
Skąd: Poddymin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2006 04:12    #1
Uzaleznienie szczytowe, które doprowadziło do tego, że gra zaczyna mylić się z realnym życiem i wgryza sie w psychike??? jeeejas! stary ratuj się! moze sa juz na to jakies tabletki!;)

Post pomocny

matiass Proletariat

0
20.06.2006 05:58    #2
też tak miałem, jak opuszczałem st.etienne po tylu latach pełnych sukcesów

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2006 06:28    #3
Ja często mam wyrzuty sumienia kiedy sprzedaję jakiegoś piłkarza, którego bardzo lubiłem ;) Przy wcześniejszych wersjach zdarzało mi się, że w ogóle nie sprzedawałem piłkarzy bo tak bardzo ich lubiłem ;)

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2006 06:30    #4
ja nigdy nie sprzedaje swoich ulubionych piłkarzy, no chyba, że sytuacja finansowa tego wymaga

Post pomocny

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2006 08:10    #5
mialem dokladnie tak samo jak Reaper :D kiedys np zglosila mi sie Barca po Ljungberga (wart byl jakies 30 mln) dali 70 mln + jakies tam ludziki, chyba Cocu, Reiziger i Overmars, podnioslem oferte do 85 mln plus ci kolesie, oni sie zgodzili a ja...i tak odrzucilem:P mialem sentyment do niektorych ludkow :D dalej mam :P

Post pomocny

 adryan Partyzant

Postów: 180
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2006
Skąd: Olecko/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2006 09:35    #6
Reaper ja mialem to samo;/ ale teraz juz nie, przynajmniej sie staram, kiedys mialem 100 pilkarzy w kadrze a teraz ok. 60 :P

Post pomocny

Rudii CZarek Proletariat

0
20.06.2006 11:43    #7
Ehhh Poddymin (nieźle mi się ten nick kojarzy :) widzisz zaznaczałem w temacie,że moje uzależnienie nie jest duże.Zwłaszcza,że w grze zaczynam dopiero 4 rok a gram od premiery gry.Po prostu nie mam za bardzo czasu i czasami wolę inne atrakcje niż siedzenie przed kompem. Choć i to lubię :) Zważając na to,że niektórzy mają już 2020 rok to mój 2008 chyba brzmi dosyć dziewiczo.Pozdrawiam. (fajne odpowiedzi niektóre)

Post pomocny

 Poddymin Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2006
Skąd: Poddymin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2006 14:01    #8
Stary! ja tylko żartowalem!:))) Tez gram dopiero w 2008 roku i choc z jednej strony chciałbym posmakowac czegos nowego, sprobowac nowych wyzwan, to jednak jakos tak sciska mysl o odejsciu z klubiku w ktorym jednak zrobilo sie wiele dobrego. Mimo ze to tylko gra komputerowa!

Post pomocny

Rudii CZarek Proletariat

0
20.06.2006 17:02    #9
No to gitarka :)) Pozdrówka

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution