Wyszukiwanie ID

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006, 16:20    Pytanie
Czy istnieje może jakiś program (coś jak ten scout - wgrywamy save i szukamy talenciaków - osobiście nie używam bo zabija to radość z samodzielnego szukania) do wyszukiwania ID zawodnika - uruchamiam go ,wpisuję np. Marek Citko i wyświetla mi ID tego gracza,a także w drugą stronę - wpisuję ID a wyświetla mi dane gracza.Wiem że można uzyskać ID zawodników włączając odpowiednią opcję w grze ale tak z ciekawości się zapytam bo nie chce mi się wypisywać na kartkach setek nazwisk i numerów do nich
.da się zrobić taki plik config.xml że wrzucam do niego id zawodników z różnych klubów,często nawet jakiś egzotycznych i przypisuję to do zdjęć w JEDNYM pliku a nie bawię się w robienie czegoś w stylu - 1 klub - zawodnicy danej drużyny - 1 config itd.Chodzi mi o własnoręczne stworzenie facepacka w którym uzupełniłbym składy niektórych drużyn o zdjęcia zawodników ,które nie zostały nigdzie uwzględnione.Uff mam nadzieję że jasno napisałem o co mi chodzi :)

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 19:22    #20
Zrobiłem sobie folder "1moje" tam wrzuciłem obrobione zdjęcie(padło na Peruwiańczyka Zegarre - ID 115527) i plik config (skopiowany z jakiegoś facepacka i wyczyściłem wszystkie linie z rekordami) całość wrzuciłem do:
E:FM2006PLgamedatagraphicspicturesplayers (tam mam zainstalowanego FMa),następnie odpaliłem fmxml zaznaczyłem opcje że nazwa pliku jest zarazem nr. ID (aby nie było jakiś kłopotów) wybrałem odpowiednią ścieżkę i ciach - dopisane.Ok wczytuję save wchodzę w profil zawodnika i nic!!!Co źle zrobiłem?W linku podaję cały folder "1moje" ze zdjęciem i configiem.Może to rozkmini.

http://rapid(...)rar.html

ps.nie to abym był jakimś świrem ale zawziąłem się na tego facepacka i nie lubię niepowodzeń - gdyby nie to grałbym bez zdjęć :)

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 19:34    #21
Wrzuć do: E:FM2006PLgamedatagraphicspicturesplayers-> engchampionship twój folder ze zdjęciem i configiem. Config ok - sprawdziłem.

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 19:37    #22
Lub dopisz do któregoś configa linijkę :


i wklej do tego folderu zdjęcie.

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 19:41    #23
A masz odznaczone w Ustawieniach 'Używaj cache skórki' ?

Użytkownik uznał post za pomocny

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 19:50    #24
Cache oczywiście włączone.Cóż zeedytuje configa millwall choć nie o to do końca mi chodziło.chciałem zrobić sobie folder w którym będą tylko i wyłącznie facepacki mojej roboty np. folder jaru w środku zdjęcia i config tak abym wrzucał tam zdjęcia gości z różnych lig i zespołów i abym nie musiał włazić do folderów z państwami i ligami.Ale jak nie potrafię tego zrobić to pozostaje mi jeszcze edycja facepacka "Various" :)

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 19:53    #25
znaczy w tym folderze jaru miały by być 1 facepack taki "mix" zawodników z różnych zespołów nigdzie nie uwzględnionych z moimi obrazkami a nie kilka facepacków jak to mylnie napisałem :)

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2006 15:12    #26
wszystko działa - dużo błędów robiłem - cache było WŁĄCZONE (mimo to wyświetlało inne facepacki więc nie wiem po co to się wyłącza),a przede wszystkim by nowy facepack był wyświetlany trzeba uruchomić gre OD NOWA!!!A ja zrzucałem ją do paska,wklejałem facepacka,i przywracałem.Następnie przeskakiwałem między kilkoma opcjami w nadzieji że jak wejdę w profil gracza to się wgra od nowa.A tu nie - trzeba albo przeładować skórkę albo restart gry.Wszystkim którzy mi coś pomogli serdecznie dziękuję.Jak zrobię jakiś facepack którego nie ma na sortitoutsi (a ściągnąłem lwią większość tych 95x95) to może podeślę.Czekam na FM2007PL z niecierpliwością!!!!

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2006 15:14    #27
Spoko Jaru, rzecz jasna, że trzeba było uruchomić grę od nowa;) Pozdro

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2006 15:34    #28
Wystarczylo przeladowac skina.

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2006 18:28    #29
na moim super wolnym kompie szybciej uruchomię od nowa :)
a do robienia facepacków najlepszy jest macromedia fireworks mx 2004 (oczywiście trial ;) ) - kilkanaście minut z helpem i przymiarkami i każdego zawodnika można zrobić w minutę włączając w to skalowanie zdjęcia z którego to robimy,wycinanie i konwertowanie do 32 bitowej palety.Genialny program!!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.