Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 witja Partyzant

Postów: 227
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 10:40    #7311
Shaqiri'ego miałem w ostatniej karierze, ale w tej też go kupie bo miecie a do tego ma fajny pysk. O Weiss'a walczyłem też poprzednio ale przeszedł gdzieś do włoch, w tej karierze będzie mój. Reszte sprawdzę jak wróce do domu :D.
A jakiś bramkarz? Wzorem Ter Stegen'a? bo przyznam szczerze, nie jestem zwolennikiem Tima Krula.
Potrzebny jeszcze napastnik, tak do 5 mln euro, wiek bez znaczenia. Musi wziąć na siebie ciężar gry, bo mam kontuzjowanego Ba i młodziutkiego Mbaye Niang'a, który strzelać strzela, ale nie jest pewny.

 Matek95 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2012
Skąd: Ciechanów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 11:19    #7312
Weissa sprowadziłem do Birmingham za 5,5 mln euro, na napad weź Fierro, strzela całkeim dużo bramek jak na swój wiek i cały czas się rozwija, dałem 5 mln. A Mbaye Nianga nie polecam. Kupiłem go za całe 15 mln euro i póki co gra kompletne zero. Zagrał w około 20 meczach i strzelił jakieś5 bramek... Poza tym w sytuacjach sam na sam strzela kilka metrów obok lub nad bramką. Ale jeszcez poczekam, może się poprawi : ) A na bramkę, ja mam Kameniego i nie narzekam, wielokrotnie mnie ratuje z opałów.

 witja Partyzant

Postów: 227
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 13:26    #7313
Niang to maszyna do strzelania goli, ale nie oczekujmy od 16 letniego napastnika, że bedzie strzelał co mecz gola i wykorzystywał każda setke :D bez przesady. Fierro, będzie moj po sezonie.Weissa chetnie kupie ale poki co, czekam az wroci z wypozyczenia.

 Matek95 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2012
Skąd: Ciechanów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 14:15    #7314
Mam 3 sezon, więc ma jakieś 18 lat. Ale dam mu jeszcze czas, wiadomo zaaklimatyzowanie się i te sprawy. Poza tym nie opłaca mi się go sprzedawać bo nawet połowy tego co dałem nie wezmę, więc będzie u mnie grał :) Dostaje szanse albo 2 połowie meczu albo ze słabszymi rywalami.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 15:30    #7315
[quote=witja]A jakiś bramkarz? Wzorem Ter Stegen'a? bo przyznam szczerze, nie jestem zwolennikiem Tima Krula. [/quote]
Kupiłem Joe Lewisa do Leeds i robił na bramce cuda. Bo z kolei mi Ter Stegen zupełnie nie podszedł. Wspomniany Kameni też będzie dobrym wyborem.


[quote]Potrzebny jeszcze napastnik, tak do 5 mln euro, wiek bez znaczenia. Musi wziąć na siebie ciężar gry, bo mam kontuzjowanego Ba i młodziutkiego Mbaye Niang'a, który strzelać strzela, ale nie jest pewny.[/quote]
Ponowie Leonarda Kweuke który szybko się aklimatyzuje, jest w miarę młody i ogólnie najlepsze jest to że jest bydlakiem i miażdży każdego obrońce (: Lubiłem patrzeć jak biega sobie obok Fierro i jak ładnie im się układa współpraca (:

 Ozil Wróg ludu

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Skąd: Madryt
Poziom ostrzeżeń: 3
0
29.02.2012 17:03    #7316
Szukam zmiennika (mocnego lub zawodnika z dużymi ambicjami i mocnego w przyszłości) dla Edinsona Cavani'ego, proszę nie pisać mi o zmianie Cavani'ego bo on ustawiany na szpicy jako jedyny napastnik jest włoskim 'goleadorem' (do 20mln ojro).

Leandro Damiao, Asamoah Gyan, Papiss Cisse, Jordan Ayew odpadają!

Czekam na odp.

 mb15juve Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 17:51    #7317
[quote=Ozil]Szukam zmiennika (mocnego lub zawodnika z dużymi ambicjami i mocnego w przyszłości) dla Edinsona Cavani'ego, proszę nie pisać mi o zmianie Cavani'ego bo on ustawiany na szpicy jako jedyny napastnik jest włoskim 'goleadorem' (do 20mln ojro).

Leandro Damiao, Asamoah Gyan, Papiss Cisse, Jordan Ayew odpadają!

Czekam na odp.[/quote]

Abel Hernandez z Palermo ?

 xxkakaxx5 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 17:56    #7318
Na napad do Newcastle polecam Darwina Quintero - okolo 3 mln, lub Wilfried z Vitesse za 2,9 mln euro bo klauzula :D

 Smiglo Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 18:03    #7319
Babacar dobry na przyszłość
Jovetic 21 latek świetne atrybuty, dasz około 6-10mln i go masz.
Lukaku
o Fierro nie wspomne:D

Nie lepiej dokupić mu godnego partnera?

 wojtass_19 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2008
Skąd: Malbork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 18:10    #7320
Ozil, kupiłeś już środkowego obrońce do Napoli? Bo też właśnie się zastanawiam kogo wziąć do pierwszego składu żeby dawał rade.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.