Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2012 16:08    #8621
[quote="DarkShinigami"]Ponawiam pytanie z poprzedniej strony. (Wzmocnienia do Lecha na Lige Mistrzow)[/quote]

Jako ze gram Lechem to ci napisze, będą to w wiekszości młodzi zawodnicy(maks 24 lata, bo takich tylko kupuje ale juz na teraz sa swietni)

Yaya Sanogo, Pablo Mouche, Ahmed Soukouna, Bello Korfamata, Arek Milik, Jerome Roussillon, Adam Maher, Vitinho

Poszukaj też w Boca Juniors, bo sa tam tani i naprawde dobrzy zawodnicy i prawie wszyscy chca przejsc np. Lucas Viatri jest dobry, albo ten Pablo Mouche( jak RUUD VAN NISTELROOY wedlu genie) posprawdzaj ich w genie i zobacz juz sa dobrzy, a jacy beda szczegolnie ROUSILLON CZY VITINHO
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 DarkShinigami Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2012 16:16    #8622
Hah to co wiekszosci obecnego skladu sie bede musial pozbyc albo rezerwowych?xD

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2012 16:17    #8623
Szukam dobrego napastnika. Musi mieć wysokie wykończenie akcji. Cena max. 3-4 mln.

 Kacper125 Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2012 16:18    #8624
poszukuje LO/pomocnika(Bale mogę ewentualnie cofnąć na lewą obronę), prawego pomocnika. Budżet 34 mln euro, klub Wolves(ostatnio wygrałem LM, więc jest to czołówka światowa), rok 2015, letnie okienko transferowe. FM2012

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2012 16:40    #8625
[quote="DarkShinigami"]Hah to co wiekszosci obecnego skladu sie bede musial pozbyc albo rezerwowych?xD[/quote]

Najlepiej na teraz i na poźniej Yaya Sanogo( moim zdaniem wiekszy talent od fierro, u mnie przyszedl do lecha w lipcu 2012 za darmo bo go w styczniu zakontraktowalem i w tydzien z 15 wykanczania mu na 17 skoczylo xd i jezcze jakies tam tez, caly czas mu skille rosna) Jeszcze moze Roussillon tez duzy talent
i warto zawsze na lawke Pablo Mouche, u mnie ma lawe wchodzi na ostatni 20-30 min i przewaznie strzela bramki :D VITINHO tez sie szybko rozwija wystarczy w genie scoucie zobaczyc, i stawiaj duzo na krivtsa u mnie zostal drugim najlepszym zawodnikiem fazy grupowej LM po Crisie Ronaldo :D I NAJLEPSZY ASYSTENT + najlepszy strzelec druzyny,, swietnie gra dla niego nawet zmiennik ni ejest potrzebny, u mnie przez caly sezon (najlepiej gra na lewym skrzydle) rowna forma i zero kontuzji, w el do LM zjechal 4 i uderzyl z 20 metra w samo okno :D Zobacz tez czy KARA chcesz przejsc, nie do przejscia jest koles i jak szukasz prawoskrzydlowego to faworytem twoim powinien byc Tomecak+ Soukouna w 3 seoznie ale to w fm 11 wprowadzil mnie do Finalu LM strzelajac w polfinale bayernowi hattricka, w tej edycji jest taki sam jesli chodzi o umiejetnosci

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 28.06.2012 o godz. 16:44

VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2012 12:16    #8626
Mam dylemat - Sandro czy M'Vila???

Potencjał i umiejętności podobne. Za Sandro przemawia lepsza gra głową, za M'Vilą lepsze podania. Dziwne że scout ocenia mi Sandro na całkiem dobrego gracza, a M'Vile na bardzo dobrego. Troche tego nie czaje. Miałem już Sandro w poprzednich karierach czy to w Realu czy w Tottenhamie, spisywał się dobrze, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze, ale teraz mam okazje kupić M'Vile za okazyjną cene. Nigdy go nie miałem w swoich klubach więc nie potrafie ocenić jak gra. Więc krótka piłka Sandro czy M'Vila?

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2012 13:57    #8627
Mam jeszcze jedno pytanie: Wellington Nem (Fluminese) czy Fernando (Gremio Porto Alegre)?

Który z nich lepsyz i dlaczego?

 alexison99 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2012
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2012 14:22    #8628
[quote="oleinar"]Szukam dobrego napastnika. Musi mieć wysokie wykończenie akcji. Cena max. 3-4 mln.[/quote]

Polecam ci Radja Nainggolan (Cagliari).
Kupiłem go sezon temu, (gram Lechem) a na razie 28 bramek w 32 meczach. GENIALNY ZAKUP

 alexison99 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2012
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2012 14:25    #8629
[quote="chinczol"]Mam dylemat - Sandro czy M'Vila???

Potencjał i umiejętności podobne. Za Sandro przemawia lepsza gra głową, za M'Vilą lepsze podania. Dziwne że scout ocenia mi Sandro na całkiem dobrego gracza, a M'Vile na bardzo dobrego. Troche tego nie czaje. Miałem już Sandro w poprzednich karierach czy to w Realu czy w Tottenhamie, spisywał się dobrze, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze, ale teraz mam okazje kupić M'Vile za okazyjną cene. Nigdy go nie miałem w swoich klubach więc nie potrafie ocenić jak gra. Więc krótka piłka Sandro czy M'Vila?[/quote]

Postaw na M'Vile- młodszy i gdy grałem kariere Arsenalem wymiatał

 Limak123 Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Świętochłowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2012 16:37    #8630
Witam, gram sobie 4 sezon Eintrachtem Frankfurt i mam trochę gotówki którą chętnie zamieniłbym na jakiegoś fajnego grajka. Czy jest ktoś kto w waszych grach za każdym razem się sprawdzał i byliście z niego bardzo zadowoleni?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.