Zawodnik potrzebuje odpoczynku i...?

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013, 08:30    #1
Hej.Mam takie pytanie.Z racji tego że gram w angielskiej lidze i jest tam natłok spotkań to często zdarza się tak że zawodnik ma info że potrzebuje odpoczynku.Mimo tego iż ma kondycje na 95% np to jest to info.Teraz chciałem się zapytać jak to wpływa na jego grę.Czy mimo tego że jak będzie grał to będzie grał słabiej czy jest narażony w większym stopniu na kontuzje?Ja szczerze powiedziawszy nie odczułem aby Ci zawodnicy grali słabiej , właśnie z 7 takimi zawodnikami udało mi się awansować do kolejnej rundy FA CUP z zespołem z drugiej ligi a ja jestem w piątej.Jak Wy to widzicie , czy macie jakieś info na ten temat?

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 09:11    #2
Ja tak też miałem i jakoś nie widziałem różnicy. Wystarczyło dać mecz/dwa odpoczynku od meczu (nie od treningów) i wszystko było w porządku. Jeżeli to był ważny zawodnik to grał u mnie nawet i 3 następne mecze, jeżeli czekały mnie trudne potyczki, i odpoczywał dopiero gdy było łatwe spotkanie, i zwykle nie było z tym problemu. Może Ci się zdarzyć, że na koniec sezonu ten zawodnik będzie już miał poważniejsze problemy z kondycją. Zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć, więc po prostu dmuchaj na zimne i jeżeli masz możliwość, to daj mu odpocząć.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 10:27    #3
ja daje dzien odpoczynku i smigam dalej ;)

Jak gralem w 11 to w Genie byla taka tabelka i jedna z kolumn nazywala sie wypalenie. Mozliwe ze po prostu pilkarz jest zmeczony duzą iloscia meczow w sezonie ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.