Zmiana pozycji

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2006, 14:20    Pytanie
No dobra :D 2 lata przerabiam młodego pomocnija na defensywnego pomocnika, jednak proces jeszcze nie jest zakonczony, na razie jest na nowej pozycji kompetentny. Ale w tym sezonie a przynajmniej na początku będzie grał jako środkowy pomocnik :) Czy sprzeczne będzie jesli trenuje na DP a gra jako OP ? :)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2006 15:08    #1
Każdy z zawodników ma zapisaną wartość (w skali 1-20) nowej pozycji, jaką może wytrenować. Im ta wartość jest wyższa, tym łatwiej zawodnikowi nauczyć się gry np. jako boczny (a nie środkowy) obrońca. Toteż - odpowiadając na twoje pytanie - nie musi to być sprzeczne, aczkolwiek może i jest to prawdopodobne.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2006 15:47    #2
Można to sprawdzić w FM Scoucie. Jeżeli zawodnik ma DP na 1 to tak szybko go nie przemianujesz. Ja Guarina w 2 miesiące przekwalifikowałem na OP Ś, oczywiście na poziom uzdolniony. Pozdrawiam.

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2006 16:04    #3
ja zmieniłem kiedyś typkowi pozycie w ciągu miesiąca więc wiesz

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2006 19:40    #4
Co wy zrobicie, jeśli sie okaże ze nie będzie edytorów czasu rzeczywistego do FMa? I Jak tu grać, co?? Wyobraźcie sobie, że od FM scouta jest mój młodszy brat, on tak lubi. Ja nie :]
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2006 20:27    #5
Ja nie używam edytorrów czasu rzeczywistego ;p
A odnośnie temuatu, to trwa to dluzej lub krocej. np. jesli chcesz wytrenowac u srodkowego obroncy pozycje na ataku to bedzie to trwalo bardzo dlugo.
Np. jezeli chcesz zrobic z prawego obroncy odensywnego prawego pomocnika to zrób moją metodą. Jest dużo szybciej. Najpierw trenujesz mu DBP P, potem P P, a na koniec OP P... trwa to duzo krocej, a bedzie " uzdolniony " nigdy nie przetrenowałem piłkarza na naturalna pozycje. Dobrze tez, aby w meczy wystepowal na tej pozycji. To przyspieszy na pewno proces.

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2006 20:28    #6
U mnie vanden borre na def. pomocnika srodkowego trenowalem 1 miesiąc.. i miał " uzdolniony "

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2006 20:59    #7
" Wyobraźcie sobie, że od FM scouta jest mój młodszy brat, on tak lubi. Ja nie :]"
A co mnie obchodzi co ty lubisz? ;]
Ja nie używam FM Scouta, co nie jest sprzeczne z faktem, iż znam jego funkcje.
Czytanie ze zrozumieniem.

A i jeszcze jedno. FM Scout to nie edytor. ;]

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.